Projektowanie konstrukcji elektronicznych

22.04.10

Sprzedający: starwriter
Aktualna cena: 9,99 zł
Do końca: 6 dni (śro 28 kwi 2010 20:15:43 CEST)
Licytuj
Dodaj do obserwowanych aukcjiSprzedający: lukrad
Cena Kup Teraz: 24,99 zł
Do końca: 9 dni (czw 01 lip 2010 20:37:10 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: tatav1
Aktualna cena: 43,00 zł
Do końca: 9 dni (sob 17 kwi 2010 19:33:26 CEST)
Licytuj
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: ogrodymarzen
Cena Kup Teraz: 2,00 zł
Do końca: 13 dni (pon 21 cze 2010 19:32:14 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: l_bulik
Aktualna cena: 1,00 zł
Do końca: 13 dni (śro 14 kwi 2010 21:37:05 CEST)
Licytuj
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: Atram-Sosnowiec
Aktualna cena: 24,99 zł
Do końca: 9 dni (pon 31 maj 2010 20:15:00 CEST)
Licytuj
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: mikalina
Cena Kup Teraz: 40,00 zł
Do końca: 13 dni (nie 04 kwi 2010 19:56:26 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcjiSprzedający: DonGabby
Cena Kup Teraz: 10,00 zł
Do końca: 9 dni (sob 10 kwi 2010 11:48:12 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcjiSprzedający: apogra
Cena Kup Teraz: 30,00 zł
Do końca: 29 dni (śro 28 lip 2010 14:10:44 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: neotraia
Cena Kup Teraz: 1,00 zł
Do końca: 13 dni (pią 14 maj 2010 14:12:40 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcjiSprzedający: orangutanek1
Aktualna cena: 9,99 zł
Do końca: 9 dni (śro 17 mar 2010 12:08:59 CET)
Licytuj
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: martiza
Cena Kup Teraz: 6,00 zł
Do końca: 9 dni (sob 17 lip 2010 22:28:05 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: oferia
Do końca: 14 dni (czw 13 maj 2010 14:18:55 CEST)
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: FHU_Antykwariat
Cena Kup Teraz: 44,90 zł
Do końca: 9 dni (pon 24 maj 2010 15:06:30 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: oferia
Do końca: 14 dni (czw 29 kwi 2010 18:17:36 CEST)
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: 1hania
Cena Kup Teraz: 23,50 zł
Do końca: 29 dni (wto 13 kwi 2010 14:47:58 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcjiRSS

Projektowanie małego ogrodu - Sweetinburgh R.

08.07.10

Sprzedający: Konarski_W
Cena Kup Teraz: 45,00 zł
Do końca: 29 dni (pią 06 sie 2010 09:26:03 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

PROJEKTOWANIE I BUDOWA UKŁADÓW ELEKTRONICZNYCH

22.03.10

Sprzedający: kozak-k21
Cena Kup Teraz: 1,00 zł
Do końca: 13 dni (nie 04 kwi 2010 18:35:13 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

+GRATIS.. Projektowanie wnętrz

29.06.10

Sprzedający: WNPWN
Cena Kup Teraz: 72,88 zł
Do końca: 6 dni (pon 05 lip 2010 17:12:16 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Oferia: Projektowanie, zakładanie i pięlegnacja

29.03.10

Sprzedający: oferia
Do końca: 14 dni (pon 12 kwi 2010 23:44:01 CEST)
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Box sponsorowany

akwarium typy. Akwarium to specjalnie skonstruowany sztuczny pojemnik, mający na celu podtrzymywanie zgodności naturalnej i umożliwienie egzystencji organizmom wodnym, które rozwijają się w okolicznościach słodkowodnych albo słonowodnych. Głównie akwarium stosuje się jednak dla aranżacji pomieszczenia lub do korzystania przez wielbicieli ryb i odrębnych istot wodnych, które mają możliwość w nim egzystować. Będąc właścicielem akwarium trzeba zwrócić uwagę na jego elementy wewnętrzne, czyli istoty, jedzenie dla nich, elementy wyposażenia zbiornika i różnorodne uzupełnienia, które ułatwiają np. usuwanie zanieczyszczeń. Akwaria, któreefektownie ozdobimy z pewnością będą służyły pomieszczeniu, w którym zostały usytuowane. Rybki to tak naprawdę zwierzątka domowe, których na nieszczęście nie da się dotykać, ani spędzić z nimi czau podobnie jak. Jednakżde z tej opcji wynika wiele pozytywów, więc jeśli zależy nam na standardzie własnego pokoju, zastanówmy się, czy szklany akwen nie byłby dla tego pomieszczenia idealną propozycją. Akwaria rozróżniać można przede wszystkim na 3 rodzaje, ze względu na ich zastosowanie. Akwarium domowe to takie, które możemy nabyć i które uatrakcyjnia pokój. Mogą być tutaj trzymane ryby słodkowodne i słonowodne, a od nas zależy jakie jedzenie i elementy uzupełniające w zbiorniku ulokujemy. Akwaria badawcze są odpowiednio przystosowane do celów naukowych i raczej nas nie zainteresują. Ostatnim rodzajem są publiczne, prezentowane wszystkim chętnym, które mogą zachęcić odwiedzających do obejrzenia np. nietypowych i niespotykanych organizmów wodnych. Akwarium pogrupować można również ze względu na jego budowę. Większa ich część wykonana została ze szkła, jednakże istnieją również takie metalowe, aluminiowe lub z tworzywa sztucznego. Najbardziej istotne, żeby któraś ścianka była przeźroczysta, byśmy mogli oglądać co ma miejsce w zbiorniku i czy rybki nie pływają na powierzchni.

Box sponsorowany

Wymarzona kuchnia. Masz dość topornych, zagracających miejsce kuchennych mebli? Nie lubisz standardowego wyglądu kuchennych sprzętów? Tego całego plastiku? Obłych kształtów? Marzy ci się kuchnia, w której będzie naprawdę dużo miejsca? Kuchnia i meble kuchenne oraz zabudowy z charakterem? Chcesz mieć komfort pracy za każdym razem, gdy coś gotujesz? Jest rozwiązanie. Jeśli interesuje cię wszystko, co wymieniliśmy, to, czego potrzebujesz, to meble kuchenne do zabudowy, bez dwóch zdań. Co najważniejsze, pozwalają schować w sobie sprzęty, których nie chcesz, z różnych powodów, widzieć. Nie dość, że jest to estetyczne rozwiązanie, to na dodatek, kiedy dobrze to rozwiążesz, meble kuchenne Słupsk do zabudowy potrafią być oszczędnością miejsca. Nie wszyscy mają w końcu metraż kuchni jak w amerykańskich programach kulinarnych. Aby wybrać meble kuchenne do zabudowy, najbardziej optymalne do naszych potrzeb, warto rozeznać się w kilku miejscach przed ich wyborem. Na szczęście żyjemy w czasach internetu, co pozwala skorzystać z wyszukiwarki i znaleźć to, czego chcemy w kilka chwil, np. szukając w Słupsku, jedną z fraz jest meble kuchenne Słupsk, gdzie w wynikach możemy przebierać i wybierać, szukając producenta mebli kuchennych wg naszego gustu i naszej kieszeni.

Box sponsorowany

Sala na wesele Słupsk. Zdarzają się nam wesela na które przyjeżdża wielu gości z dalszej okolicy. Często musimy zorganizować nocleg dla tych gości. W takiej sytuacji idealnym miejscem na organizację wesela, jako imprezy okolicznościowej która musi wykorzystać salę na wesele w Słupsku, czy okolicy, może być hotel, lub inne miejsce z miejscami noclegowymi. Da to możliwość noclegi dla gości z dalszej okolicy bez potrzeby martwienia się o dowóz na miejsce noclegu. Jest to bardzo komfortowe zarówno dla osób organizujących wesele jak też dla gości i po zabawie na sali na wesele, czy inaczej mówiąc sali weselnej, kładą się oni spać, zresztą też od razu wykorzystujemy salę na wesele Słupsk, jako miejsce poprawin bo i tak z wesela wszystko zostaje .... Coraz częściej zdarzają się wesela na w których biorą udział goście z różnych miejsc Polski. W niektórych przypadkach może to dostarczać kłopotów ze względu na potrzebę komfortowego noclegu. Jeśli jednak zorganizujemy wesele w hotelu, czy sali na wesele Słupsk z dodatkowymi miejscami do spania, ten problem mamy z głowy. Jest to bardzo komfortowe wyjście dla wszystkich. Każdy może zadbać o siebie nie robiąc przy okazji problemu innym. Problem który w innych okolicznościach mógł by być kłopotliwy z powodu wynajmowania i rezerwacji noclegów, a także kwestii dojazdu z miejsca noclegu i powrotu w nocy, w tej sytuacji najzwyczajniej znika, kto jest zmęczony kładzie się spać, czy odpocząć. Jest to dość oczywiste wyjście jednak często spotykałem się z innym rozwiązaniem tej sytuacji i różnymi problemami z tego powodu. Oczywiste jest że w różnych miejscach kwestia wyboru miejsca będzie indywidualna. Jeśli jednak ktoś planuje wesele w Słupsku to zachęcam do sprawdzenia oferty sali na wesele Słupsk - Pod brzozą.

Box sponsorowany

Przewozy międzynarodowe - busy do Holandii Szczecin i Niemiec. Potrzebujesz bezpiecznego transportu busami do Holandii lub Niemiec? Nasza firma specjalizuje się w przewozach pasażerów nowoczesnymi busami do tych właśnie krajów. Posiadamy nowoczesne, w pełni sprawne technicznie busy Słupsk, którymi świadczymy nasze usługi. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi oraz atrakcyjne ceny. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia na przejazdy na terenie Niemiec i Holandii. Nasi klienci mogą liczyć na terminowość i bezpieczny transport bez względu na warunki pogodowe. Zatrudniamy wyłącznie kierowców posiadających odpowiednie kompetencje zawodowe i doświadczenie. Jednocześnie są to osoby sympatyczne i kontaktowe, dzięki którym podróż upływa w przyjemnej atmosferze. Busy Słupsk są w idealnym stanie technicznym i zapewniają podróżnym maksymalny komfort. Godziny wyjazdów oraz dokładne trasy ustalane są na podstawie zapotrzebowania naszych klientów. Z naszej oferty korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy czy instytucje, np. szkoły. Organizujemy przewozy do pracy oraz w celach turystycznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. busy Słupsk to rozwiązanie dla każdego.

Box sponsorowany

wózki widłowe - Istnieje wiele atrybutów jakie opisują wózki widłowe magazynowe. Specyfikacje produktów najczęściej określa: udźwig, wysokość podnoszenia, rodzaj paliwa (najczęściej jest to diesel bądź benzyna-gaz) oraz dodatkowe funkcje. W Polsce można znaleźć wielu dostawców i producentów wózków widłowych magazynowych specjalizujących się w różnych typach podnośników oraz firm oferujących na sprzedaż wózki widłowe zarówno nowe jak i używane. Dodatkowo firmy te zajmują się nierzadko dystrybucją szerokiego asortymentu części tj.: widły, ogumienie oraz pozycjonery, chwytaki, przesuwy, osłony operatora, daszki, kabiny i obrotnice.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania jest jej doskonała trwałość oraz jakość.

PORTY LOTNICZE PROJEKTOWANIE LOTNISK ŚMIGŁOWCOWY

15.04.10

Sprzedający: hirudina
Cena Kup Teraz: 11,90 zł
Do końca: 29 dni (pią 14 maj 2010 19:16:51 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

ARANŻACJA PROJEKTOWANIE WYPOSAŻENIE WNĘTRZ

08.07.10

Sprzedający: himCAD
Cena Kup Teraz: 30,00 zł
Do końca: 9 dni (sob 17 lip 2010 11:52:00 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

PROJEKTOWANIE PRACY NAUCZYCIELA PRZEDMIOTÓW

22.05.10

Sprzedający: xavier-01
Cena Kup Teraz: 6,00 zł
Do końca: 9 dni (pon 31 maj 2010 18:44:36 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

PROJEKTOWANIE ELEMENTÓW KONSTRUKCJI STALOWYCH

22.06.10

Sprzedający: bibliofilwawa
Cena Kup Teraz: 19,99 zł
Do końca: 29 dni (śro 21 lip 2010 17:40:58 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Projektowanie mebli + Meble Naprawa i odnawianie

08.03.10

Sprzedający: nauticon-com-pl
Aktualna cena: 100,00 zł
Cena Kup Teraz: 120,00 zł
Do końca: 13 dni (nie 21 mar 2010 13:11:57 CET)
Licytuj
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

projektowanie ogrodu, projekt, ogród, ogrody, WAW

15.05.10

Sprzedający: l_bulik
Cena Kup Teraz: 2,00 zł
Do końca: 13 dni (pią 28 maj 2010 17:01:03 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

** PROJEKTOWANIE OBRABIAREK - WROTNY **

08.04.10

Sprzedający: tatav1
Aktualna cena: 16,00 zł
Do końca: 9 dni (sob 17 kwi 2010 19:31:06 CEST)
Licytuj
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Oferia: projektowanie wizytówek osobistych (zapi

08.06.10

Sprzedający: oferia
Do końca: 14 dni (wto 22 cze 2010 16:15:24 CEST)
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Websights INTERNET PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

08.07.10

Sprzedający: UKBooks
Cena Kup Teraz: 39,90 zł
Do końca: 29 dni (pią 06 sie 2010 21:51:05 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Projektowanie konstrukcji betonowych żelbetowych

08.05.10

Sprzedający: WJ1973
Cena Kup Teraz: 7,50 zł
Do końca: 9 dni (pon 17 maj 2010 11:32:57 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Projektowanie badania jakościowego - U.Flick

15.06.10

Sprzedający: madom_pl
Cena Kup Teraz: 39,90 zł
Do końca: 29 dni (śro 14 lip 2010 12:36:57 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Informacjenajnowsza i najbardziej aktualna książka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD, zawarte są w niej wszystkie 16 województwa, bazy firm i osób prywatnych, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane i kodowane (czyli otwarte - z mozliwością edycji, lub zamkniete - bez możliwości edycji, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i numery telefonów osób prywatnych. Nasza książka telefoniczna, jest unikalnym i jedynym wydawnictwem obejmującym cała Polskę, czyli zawierającym wszystkie 16 województw, ale oczywiście można nabyć tylko 1 województwo, lub inny interesujący nas wycinek z bazy danych, np. 1 miasto.


Menu witryny