KOMPUTEROWO WSPOMAGANE PROJEKTOWANIE SYSTE WINKLER

08.03.10

Sprzedający: kronopio-k1
Aktualna cena: 16,00 zł
Do końca: 6 dni (nie 14 mar 2010 19:09:59 CET)
Licytuj
Dodaj do obserwowanych aukcjiSprzedający: wasta1
Cena Kup Teraz: 7,00 zł
Do końca: 9 dni (czw 24 cze 2010 21:40:00 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: twister718
Aktualna cena: 1,00 zł
Do końca: 13 dni (śro 28 kwi 2010 19:10:35 CEST)
Licytuj
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: Bartek_bemowo
Aktualna cena: 55,00 zł
Do końca: 6 dni (pią 07 maj 2010 09:39:17 CEST)
Licytuj
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: FHU_Antykwariat
Cena Kup Teraz: 44,90 zł
Do końca: 9 dni (pon 24 maj 2010 15:06:30 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: canisares
Aktualna cena: 15,00 zł
Do końca: 13 dni (nie 21 mar 2010 13:33:55 CET)
Licytuj
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: witek55_x
Aktualna cena: 12,50 zł
Do końca: 9 dni (śro 24 mar 2010 19:41:13 CET)
Licytuj
Dodaj do obserwowanych aukcjiSprzedający: WJ1973
Cena Kup Teraz: 24,90 zł
Do końca: 9 dni (pon 24 maj 2010 12:53:28 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcjiSprzedający: l_bulik
Aktualna cena: 1,00 zł
Do końca: 13 dni (śro 14 kwi 2010 21:37:05 CEST)
Licytuj
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: m-maurin
Cena Kup Teraz: 1,00 zł
Do końca: 13 dni (pią 04 cze 2010 17:25:54 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcjiSprzedający: martiza
Cena Kup Teraz: 8,00 zł
Do końca: 9 dni (śro 17 mar 2010 19:45:45 CET)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: alfa156-aksjomat
Aktualna cena: 99,99 zł
Cena Kup Teraz: 115,00 zł
Do końca: 9 dni (czw 10 cze 2010 21:08:55 CEST)
Licytuj
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: mariolatorun
Cena Kup Teraz: 19,90 zł
Do końca: 9 dni (pon 17 maj 2010 18:50:16 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: amn_72
Cena Kup Teraz: 6,90 zł
Do końca: 9 dni (sob 24 kwi 2010 12:37:12 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: lucas1982
Cena Kup Teraz: 80,00 zł
Do końca: 9 dni (sob 08 maj 2010 20:18:08 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: mirsz2
Aktualna cena: 29,90 zł
Do końca: 9 dni (pon 24 maj 2010 17:10:00 CEST)
Licytuj
Dodaj do obserwowanych aukcjiRSS

Oferia: Projektowanie instalacji sanitarnych

08.04.10

Sprzedający: oferia
Do końca: 14 dni (czw 22 kwi 2010 18:40:25 CEST)
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Projektowanie stron internetowych FV / CMS / PROF.

01.04.10

Sprzedający: maZat
Cena Kup Teraz: 122,00 zł
Do końca: 13 dni (śro 14 kwi 2010 19:53:34 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Projektowanie konstrukcji lotniczych BRUSOW

29.03.10

Sprzedający: KsiazkiSulejowek
Aktualna cena: 34,99 zł
Do końca: 6 dni (nie 04 kwi 2010 14:49:08 CEST)
Licytuj
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Projektowanie nadzorowanie i doskonalenie systemu

08.04.10

Sprzedający: adamix-pl
Cena Kup Teraz: 180,00 zł
Do końca: 29 dni (pią 07 maj 2010 11:41:02 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Box sponsorowany

Wymarzona kuchnia. Masz dość topornych, zagracających miejsce kuchennych mebli? Nie lubisz standardowego wyglądu kuchennych sprzętów? Tego całego plastiku? Obłych kształtów? Marzy ci się kuchnia, w której będzie naprawdę dużo miejsca? Kuchnia i meble kuchenne oraz zabudowy z charakterem? Chcesz mieć komfort pracy za każdym razem, gdy coś gotujesz? Jest rozwiązanie. Jeśli interesuje cię wszystko, co wymieniliśmy, to, czego potrzebujesz, to meble kuchenne do zabudowy, bez dwóch zdań. Co najważniejsze, pozwalają schować w sobie sprzęty, których nie chcesz, z różnych powodów, widzieć. Nie dość, że jest to estetyczne rozwiązanie, to na dodatek, kiedy dobrze to rozwiążesz, meble kuchenne Słupsk do zabudowy potrafią być oszczędnością miejsca. Nie wszyscy mają w końcu metraż kuchni jak w amerykańskich programach kulinarnych. Aby wybrać meble kuchenne do zabudowy, najbardziej optymalne do naszych potrzeb, warto rozeznać się w kilku miejscach przed ich wyborem. Na szczęście żyjemy w czasach internetu, co pozwala skorzystać z wyszukiwarki i znaleźć to, czego chcemy w kilka chwil, np. szukając w Słupsku, jedną z fraz jest meble kuchenne Słupsk, gdzie w wynikach możemy przebierać i wybierać, szukając producenta mebli kuchennych wg naszego gustu i naszej kieszeni.

Box sponsorowany

Sala na wesele Słupsk. Zdarzają się nam wesela na które przyjeżdża wielu gości z dalszej okolicy. Często musimy zorganizować nocleg dla tych gości. W takiej sytuacji idealnym miejscem na organizację wesela, jako imprezy okolicznościowej która musi wykorzystać salę na wesele w Słupsku, czy okolicy, może być hotel, lub inne miejsce z miejscami noclegowymi. Da to możliwość noclegi dla gości z dalszej okolicy bez potrzeby martwienia się o dowóz na miejsce noclegu. Jest to bardzo komfortowe zarówno dla osób organizujących wesele jak też dla gości i po zabawie na sali na wesele, czy inaczej mówiąc sali weselnej, kładą się oni spać, zresztą też od razu wykorzystujemy salę na wesele Słupsk, jako miejsce poprawin bo i tak z wesela wszystko zostaje .... Coraz częściej zdarzają się wesela na w których biorą udział goście z różnych miejsc Polski. W niektórych przypadkach może to dostarczać kłopotów ze względu na potrzebę komfortowego noclegu. Jeśli jednak zorganizujemy wesele w hotelu, czy sali na wesele Słupsk z dodatkowymi miejscami do spania, ten problem mamy z głowy. Jest to bardzo komfortowe wyjście dla wszystkich. Każdy może zadbać o siebie nie robiąc przy okazji problemu innym. Problem który w innych okolicznościach mógł by być kłopotliwy z powodu wynajmowania i rezerwacji noclegów, a także kwestii dojazdu z miejsca noclegu i powrotu w nocy, w tej sytuacji najzwyczajniej znika, kto jest zmęczony kładzie się spać, czy odpocząć. Jest to dość oczywiste wyjście jednak często spotykałem się z innym rozwiązaniem tej sytuacji i różnymi problemami z tego powodu. Oczywiste jest że w różnych miejscach kwestia wyboru miejsca będzie indywidualna. Jeśli jednak ktoś planuje wesele w Słupsku to zachęcam do sprawdzenia oferty sali na wesele Słupsk - Pod brzozą.

Box sponsorowany

Przewozy międzynarodowe - busy do Holandii Szczecin i Niemiec. Potrzebujesz bezpiecznego transportu busami do Holandii lub Niemiec? Nasza firma specjalizuje się w przewozach pasażerów nowoczesnymi busami do tych właśnie krajów. Posiadamy nowoczesne, w pełni sprawne technicznie busy Słupsk, którymi świadczymy nasze usługi. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi oraz atrakcyjne ceny. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia na przejazdy na terenie Niemiec i Holandii. Nasi klienci mogą liczyć na terminowość i bezpieczny transport bez względu na warunki pogodowe. Zatrudniamy wyłącznie kierowców posiadających odpowiednie kompetencje zawodowe i doświadczenie. Jednocześnie są to osoby sympatyczne i kontaktowe, dzięki którym podróż upływa w przyjemnej atmosferze. Busy Słupsk są w idealnym stanie technicznym i zapewniają podróżnym maksymalny komfort. Godziny wyjazdów oraz dokładne trasy ustalane są na podstawie zapotrzebowania naszych klientów. Z naszej oferty korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy czy instytucje, np. szkoły. Organizujemy przewozy do pracy oraz w celach turystycznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. busy Słupsk to rozwiązanie dla każdego.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania jest jej doskonała trwałość oraz jakość.

Box sponsorowany

wózki widłowe - Istnieje wiele atrybutów jakie opisują wózki widłowe magazynowe. Specyfikacje produktów najczęściej określa: udźwig, wysokość podnoszenia, rodzaj paliwa (najczęściej jest to diesel bądź benzyna-gaz) oraz dodatkowe funkcje. W Polsce można znaleźć wielu dostawców i producentów wózków widłowych magazynowych specjalizujących się w różnych typach podnośników oraz firm oferujących na sprzedaż wózki widłowe zarówno nowe jak i używane. Dodatkowo firmy te zajmują się nierzadko dystrybucją szerokiego asortymentu części tj.: widły, ogumienie oraz pozycjonery, chwytaki, przesuwy, osłony operatora, daszki, kabiny i obrotnice.

Box sponsorowany

akwarium typy. Akwarium to specjalnie skonstruowany sztuczny pojemnik, mający na celu podtrzymywanie zgodności naturalnej i umożliwienie egzystencji organizmom wodnym, które rozwijają się w okolicznościach słodkowodnych albo słonowodnych. Głównie akwarium stosuje się jednak dla aranżacji pomieszczenia lub do korzystania przez wielbicieli ryb i odrębnych istot wodnych, które mają możliwość w nim egzystować. Będąc właścicielem akwarium trzeba zwrócić uwagę na jego elementy wewnętrzne, czyli istoty, jedzenie dla nich, elementy wyposażenia zbiornika i różnorodne uzupełnienia, które ułatwiają np. usuwanie zanieczyszczeń. Akwaria, któreefektownie ozdobimy z pewnością będą służyły pomieszczeniu, w którym zostały usytuowane. Rybki to tak naprawdę zwierzątka domowe, których na nieszczęście nie da się dotykać, ani spędzić z nimi czau podobnie jak. Jednakżde z tej opcji wynika wiele pozytywów, więc jeśli zależy nam na standardzie własnego pokoju, zastanówmy się, czy szklany akwen nie byłby dla tego pomieszczenia idealną propozycją. Akwaria rozróżniać można przede wszystkim na 3 rodzaje, ze względu na ich zastosowanie. Akwarium domowe to takie, które możemy nabyć i które uatrakcyjnia pokój. Mogą być tutaj trzymane ryby słodkowodne i słonowodne, a od nas zależy jakie jedzenie i elementy uzupełniające w zbiorniku ulokujemy. Akwaria badawcze są odpowiednio przystosowane do celów naukowych i raczej nas nie zainteresują. Ostatnim rodzajem są publiczne, prezentowane wszystkim chętnym, które mogą zachęcić odwiedzających do obejrzenia np. nietypowych i niespotykanych organizmów wodnych. Akwarium pogrupować można również ze względu na jego budowę. Większa ich część wykonana została ze szkła, jednakże istnieją również takie metalowe, aluminiowe lub z tworzywa sztucznego. Najbardziej istotne, żeby któraś ścianka była przeźroczysta, byśmy mogli oglądać co ma miejsce w zbiorniku i czy rybki nie pływają na powierzchni.

Oferia: Fotomanipulacja, retusz i projektowanie g

22.06.10

Sprzedający: oferia
Do końca: 14 dni (wto 06 lip 2010 15:41:16 CEST)
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

- Projektowanie ogrodu Fachowe rady NOWA ark -

15.05.10

Sprzedający: WOLUMIN_pl
Cena Kup Teraz: 18,00 zł
Do końca: 13 dni (pią 28 maj 2010 15:37:08 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

projektowanie i aranżacja wnętrz, konsultacje

08.07.10

Sprzedający: rgerej
Cena Kup Teraz: 60,00 zł
Do końca: 13 dni (śro 21 lip 2010 18:37:27 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

PROJEKTOWANIE OBIEKTÓW BANKOWYCH - NOWA - opis

15.03.10

Sprzedający: azymut-book
Cena Kup Teraz: 20,00 zł
Do końca: 9 dni (śro 24 mar 2010 19:06:05 CET)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Ciszewski,Fulczyk Projektowanie obwodów pomocnicz

01.04.10

Sprzedający: wariaga
Cena Kup Teraz: 49,90 zł
Do końca: 9 dni (sob 10 kwi 2010 21:27:32 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Projekt kuchni, meble kuchenne, projektowanie

29.06.10

Sprzedający: formakuchni
Cena Kup Teraz: 29,99 zł
Do końca: 9 dni (czw 08 lip 2010 14:01:34 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Projektowanie i realizacja szkoleń Andrzejczak

01.04.10

Sprzedający: zbyszekwlodarczy
Cena Kup Teraz: 45,97 zł
Do końca: 29 dni (pią 30 kwi 2010 19:53:04 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Język VHDL. Projektowanie programowalnych...

08.03.10

Sprzedający: plopaciuk
Cena Kup Teraz: 45,00 zł
Do końca: 13 dni (nie 21 mar 2010 14:38:33 CET)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Projektowanie ogrodu

01.04.10

Sprzedający: DonGabby
Cena Kup Teraz: 10,00 zł
Do końca: 9 dni (sob 10 kwi 2010 11:48:12 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

core ASP.NET 2.0 Projektowanie aplikacji..

01.05.10

Sprzedający: Bartek_bemowo
Aktualna cena: 55,00 zł
Do końca: 6 dni (pią 07 maj 2010 09:39:17 CEST)
Licytuj
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

WENTYLACJA Projektowanie ,montaż,serwis !

08.07.10

Sprzedający: wentyl-klima2010
Cena Kup Teraz: 700,00 zł
Do końca: 13 dni (śro 21 lip 2010 10:27:46 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Informacjenajnowsza i najbardziej aktualna książka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD, zawarte są w niej wszystkie 16 województwa, bazy firm i osób prywatnych, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane i kodowane (czyli otwarte - z mozliwością edycji, lub zamkniete - bez możliwości edycji, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i numery telefonów osób prywatnych. Nasza książka telefoniczna, jest unikalnym i jedynym wydawnictwem obejmującym cała Polskę, czyli zawierającym wszystkie 16 województw, ale oczywiście można nabyć tylko 1 województwo, lub inny interesujący nas wycinek z bazy danych, np. 1 miasto.


Menu witryny