Nowa lokata z okazji urodzin

08.04.18

Średnie oprocentowanie wynosi 1,1 proc. rocznie

RSS

Konkurencja w przetargu to nie wszystko

15.04.10

Gminy uczestnicz± w życiu gospodarczym nie tylko w formie władczej, ale także jako przedsiębiorcy – zwracaj± uwagę profesor Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz partner zarz±dzaj±cy w BSJP in Alliance with Taylor Wessing

RSS

Piotrków: 131 szczurów hodowanych w kawalerce

29.05.18

Gdy policjanci z Piotrkowa Trybunalskiego weszli do jednego z mieszkań we wschodniej części miasta, ich oczom ukazał się niecodzienny widok: na szafkach zobaczyli piętrowo ustawione ciasne klatki, a w nich szczury leżące jeden na drugim.

RSS

Platformy UE dla uchodźców

29.06.18

Po dwóch lat Bruksela porzuca na razie pomysł obowiązkowych kwot migracyjnych.

RSS

Box sponsorowany

wózki widłowe - Istnieje wiele atrybutów jakie opisuj± wózki widłowe magazynowe. Specyfikacje produktów najczę¶ciej okre¶la: udĽwig, wysoko¶ć podnoszenia, rodzaj paliwa (najczę¶ciej jest to diesel b±dĽ benzyna-gaz) oraz dodatkowe funkcje. W Polsce można znaleĽć wielu dostawców i producentów wózków widłowych magazynowych specjalizuj±cych się w różnych typach podno¶ników oraz firm oferuj±cych na sprzedaż wózki widłowe zarówno nowe jak i używane. Dodatkowo firmy te zajmuj± się nierzadko dystrybucj± szerokiego asortymentu czę¶ci tj.: widły, ogumienie oraz pozycjonery, chwytaki, przesuwy, osłony operatora, daszki, kabiny i obrotnice.

Box sponsorowany

Sala na wesele Słupsk. Zdarzaj± się nam wesela na które przyjeżdża wielu go¶ci z dalszej okolicy. Często musimy zorganizować nocleg dla tych go¶ci. W takiej sytuacji idealnym miejscem na organizację wesela, jako imprezy okoliczno¶ciowej która musi wykorzystać salę na wesele w Słupsku, czy okolicy, może być hotel, lub inne miejsce z miejscami noclegowymi. Da to możliwo¶ć noclegi dla go¶ci z dalszej okolicy bez potrzeby martwienia się o dowóz na miejsce noclegu. Jest to bardzo komfortowe zarówno dla osób organizuj±cych wesele jak też dla go¶ci i po zabawie na sali na wesele, czy inaczej mówi±c sali weselnej, kład± się oni spać, zreszt± też od razu wykorzystujemy salę na wesele Słupsk, jako miejsce poprawin bo i tak z wesela wszystko zostaje .... Coraz czę¶ciej zdarzaj± się wesela na w których bior± udział go¶cie z różnych miejsc Polski. W niektórych przypadkach może to dostarczać kłopotów ze względu na potrzebę komfortowego noclegu. Je¶li jednak zorganizujemy wesele w hotelu, czy sali na wesele Słupsk z dodatkowymi miejscami do spania, ten problem mamy z głowy. Jest to bardzo komfortowe wyj¶cie dla wszystkich. Każdy może zadbać o siebie nie robi±c przy okazji problemu innym. Problem który w innych okoliczno¶ciach mógł by być kłopotliwy z powodu wynajmowania i rezerwacji noclegów, a także kwestii dojazdu z miejsca noclegu i powrotu w nocy, w tej sytuacji najzwyczajniej znika, kto jest zmęczony kładzie się spać, czy odpocz±ć. Jest to do¶ć oczywiste wyj¶cie jednak często spotykałem się z innym rozwi±zaniem tej sytuacji i różnymi problemami z tego powodu. Oczywiste jest że w różnych miejscach kwestia wyboru miejsca będzie indywidualna. Je¶li jednak kto¶ planuje wesele w Słupsku to zachęcam do sprawdzenia oferty sali na wesele Słupsk - Pod brzoz±.

Box sponsorowany

Wymarzona kuchnia. Masz do¶ć topornych, zagracaj±cych miejsce kuchennych mebli? Nie lubisz standardowego wygl±du kuchennych sprzętów? Tego całego plastiku? Obłych kształtów? Marzy ci się kuchnia, w której będzie naprawdę dużo miejsca? Kuchnia i meble kuchenne oraz zabudowy z charakterem? Chcesz mieć komfort pracy za każdym razem, gdy co¶ gotujesz? Jest rozwi±zanie. Je¶li interesuje cię wszystko, co wymienili¶my, to, czego potrzebujesz, to meble kuchenne do zabudowy, bez dwóch zdań. Co najważniejsze, pozwalaj± schować w sobie sprzęty, których nie chcesz, z różnych powodów, widzieć. Nie do¶ć, że jest to estetyczne rozwi±zanie, to na dodatek, kiedy dobrze to rozwi±żesz, meble kuchenne Słupsk do zabudowy potrafi± być oszczędno¶ci± miejsca. Nie wszyscy maj± w końcu metraż kuchni jak w amerykańskich programach kulinarnych. Aby wybrać meble kuchenne do zabudowy, najbardziej optymalne do naszych potrzeb, warto rozeznać się w kilku miejscach przed ich wyborem. Na szczę¶cie żyjemy w czasach internetu, co pozwala skorzystać z wyszukiwarki i znaleĽć to, czego chcemy w kilka chwil, np. szukaj±c w Słupsku, jedn± z fraz jest meble kuchenne Słupsk, gdzie w wynikach możemy przebierać i wybierać, szukaj±c producenta mebli kuchennych wg naszego gustu i naszej kieszeni.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które s± wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalaj±cych jednocze¶nie zapewnić gwarancje wysokiej jako¶ci i bezpieczeństwa. Możliwo¶ci technologiczne, które ci±gle rozwijaj± się w branży stolarki aluminiowej pozwalaj± stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania jest jej doskonała trwało¶ć oraz jako¶ć.

Box sponsorowany

akwarium typy. Akwarium to specjalnie skonstruowany sztuczny pojemnik, maj±cy na celu podtrzymywanie zgodno¶ci naturalnej i umożliwienie egzystencji organizmom wodnym, które rozwijaj± się w okoliczno¶ciach słodkowodnych albo słonowodnych. Głównie akwarium stosuje się jednak dla aranżacji pomieszczenia lub do korzystania przez wielbicieli ryb i odrębnych istot wodnych, które maj± możliwo¶ć w nim egzystować. Będ±c wła¶cicielem akwarium trzeba zwrócić uwagę na jego elementy wewnętrzne, czyli istoty, jedzenie dla nich, elementy wyposażenia zbiornika i różnorodne uzupełnienia, które ułatwiaj± np. usuwanie zanieczyszczeń. Akwaria, któreefektownie ozdobimy z pewno¶ci± będ± służyły pomieszczeniu, w którym zostały usytuowane. Rybki to tak naprawdę zwierz±tka domowe, których na nieszczę¶cie nie da się dotykać, ani spędzić z nimi czau podobnie jak. Jednakżde z tej opcji wynika wiele pozytywów, więc je¶li zależy nam na standardzie własnego pokoju, zastanówmy się, czy szklany akwen nie byłby dla tego pomieszczenia idealn± propozycj±. Akwaria rozróżniać można przede wszystkim na 3 rodzaje, ze względu na ich zastosowanie. Akwarium domowe to takie, które możemy nabyć i które uatrakcyjnia pokój. Mog± być tutaj trzymane ryby słodkowodne i słonowodne, a od nas zależy jakie jedzenie i elementy uzupełniaj±ce w zbiorniku ulokujemy. Akwaria badawcze s± odpowiednio przystosowane do celów naukowych i raczej nas nie zainteresuj±. Ostatnim rodzajem s± publiczne, prezentowane wszystkim chętnym, które mog± zachęcić odwiedzaj±cych do obejrzenia np. nietypowych i niespotykanych organizmów wodnych. Akwarium pogrupować można również ze względu na jego budowę. Większa ich czę¶ć wykonana została ze szkła, jednakże istniej± również takie metalowe, aluminiowe lub z tworzywa sztucznego. Najbardziej istotne, żeby która¶ ¶cianka była przeĽroczysta, by¶my mogli ogl±dać co ma miejsce w zbiorniku i czy rybki nie pływaj± na powierzchni.

Box sponsorowany

Przewozy międzynarodowe - busy do Holandii Szczecin i Niemiec. Potrzebujesz bezpiecznego transportu busami do Holandii lub Niemiec? Nasza firma specjalizuje się w przewozach pasażerów nowoczesnymi busami do tych wła¶nie krajów. Posiadamy nowoczesne, w pełni sprawne technicznie busy Słupsk, którymi ¶wiadczymy nasze usługi. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi oraz atrakcyjne ceny. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia na przejazdy na terenie Niemiec i Holandii. Nasi klienci mog± liczyć na terminowo¶ć i bezpieczny transport bez względu na warunki pogodowe. Zatrudniamy wył±cznie kierowców posiadaj±cych odpowiednie kompetencje zawodowe i do¶wiadczenie. Jednocze¶nie s± to osoby sympatyczne i kontaktowe, dzięki którym podróż upływa w przyjemnej atmosferze. Busy Słupsk s± w idealnym stanie technicznym i zapewniaj± podróżnym maksymalny komfort. Godziny wyjazdów oraz dokładne trasy ustalane s± na podstawie zapotrzebowania naszych klientów. Z naszej oferty korzystaj± zarówno osoby prywatne, jak i firmy czy instytucje, np. szkoły. Organizujemy przewozy do pracy oraz w celach turystycznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofert±. busy Słupsk to rozwi±zanie dla każdego.

Wygrał na loterii w separacji. Musi się podzielić wygraną

22.06.19

Mężczyzna z przedmieść Detroit, który był w trakcie rozwodu, gdy wygrał na loterii ponad 30 milionów dolarów, musi podzielić się wygraną ze swoją byłą żoną - zdecydował sąd.

RSS

Wielkanoc pod piramidami. Byle odpocząć od codzienności

29.03.18

Liczba Polaków wyjeżdżających za granicę z biurem podróży na Wielkanoc wzrosła w ciągu roku o połowę. Co trzeci wybiera Egipt, co czwarty – Hiszpanię.

RSS

Sąd Najwyższych o nowych sędziach: naruszono prawo

22.05.19

Izba Cywilna SN uważa, że powołując nowych sędziów Sądu Najwyższego, rażąco naruszono prawo.

RSS

Hiszpanie mistrzami Europy w piłce ręcznej

29.01.18

Reprezentacja Hiszpanii pokonała w finale mistrzostw Europy Szwecję 29:23.

RSS

To nie był kabaret starszych panów

29.04.16

Kończący się sezon Serie A będzie też końcem pewnej epoki włoskiego futbolu? Z boiska mogą zejść piłkarze-symbole, czyli Francesco Totti, Luca Toni i Antonio Di Natale.

RSS

Nagła niemiecka wolta w sprawie kierowców tirów

15.06.18

Parlament Europejski wstrzymał korzystne dla Polski poprawki w przepisach o kierowcach w transporcie międzynarodowym.

RSS

Więcej soli w pieprzu

15.03.16

Od jutra do 22 marca obchodzimy Światowy Tydzień Walki z Nadmiernym Spożyciem Soli.

RSS

Czy doszło do rasistowskiej napaści na 14-latkę?

29.03.18

Prokuratura zleciła opinię psychologiczną, by sprawdzić m.in. zdolność spostrzegania i wiarygodność nastolatki, ofiary ataku rasistowskiego – ustaliła „Rzeczpospolita".

RSS

W telewizjach będą nowości, ale i podwyżki

01.02.18

TVN rusza wiosną z dwiema rozrywkowymi nowościami, Polsat szykuje przynajmniej jedną. A domy mediowe spodziewają się wyższych cen reklam.

RSS

Zwolnienie z opłat za aplikację tylko wyj±tkowo

15.04.10

Aplikanci musz± ponosić pełne opłaty za szkolenie. Zwolnić z nich mog± tylko szczególne okoliczno¶ci. Nie s± nimi niskie wynagrodzenie aplikanta w kancelarii

RSS

Samorząd się trzyma

01.10.19

Rząd centralny sobie nie poradzi bez aktywności obywatelskiej w terenie. Przynajmniej tak wynika z XV Rankingu Samorządów „Rzeczpospolitej”.

RSS

znalezionych: 2381, strona 1 z 159
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Informacjenajnowsza i najbardziej aktualna ksi±żka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD, zawarte s± w niej wszystkie 16 województwa, bazy firm i osób prywatnych, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane i kodowane (czyli otwarte - z mozliwo¶ci± edycji, lub zamkniete - bez możliwo¶ci edycji, ksi±żka telefoniczna - możliwo¶ć dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i numery telefonów osób prywatnych. Nasza ksi±żka telefoniczna, jest unikalnym i jedynym wydawnictwem obejmuj±cym cała Polskę, czyli zawieraj±cym wszystkie 16 województw, ale oczywi¶cie można nabyć tylko 1 województwo, lub inny interesuj±cy nas wycinek z bazy danych, np. 1 miasto.


Menu witryny