Okna i balkony w kwiatach

01.06.10

Sprzedający: Hegel24
Cena Kup Teraz: 24,00 zł
Do końca: 29 dni (śro 30 cze 2010 23:51:55 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

VERSUS OKNA I DRZWI DREWNIANE

29.06.10

Sprzedający: Tomek2829
Cena Kup Teraz: 820,00 zł
Do końca: 6 dni (pon 05 lip 2010 16:45:13 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

OKNA ŻELBETOWE - TECHNOLOGIA BUDOWA KONSTR. opis

15.03.10

Sprzedający: teo-door
Cena Kup Teraz: 9,99 zł
Do końca: 9 dni (śro 24 mar 2010 19:10:15 CET)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

2 okna i 3 ramy drewniane, białe

29.04.10

Sprzedający: hoggar
Aktualna cena: 5,00 zł
Cena Kup Teraz: 20,00 zł
Do końca: 2 dni (sob 01 maj 2010 21:05:48 CEST)
Licytuj
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Box sponsorowany

Wymarzona kuchnia. Masz dość topornych, zagracających miejsce kuchennych mebli? Nie lubisz standardowego wyglądu kuchennych sprzętów? Tego całego plastiku? Obłych kształtów? Marzy ci się kuchnia, w której będzie naprawdę dużo miejsca? Kuchnia i meble kuchenne oraz zabudowy z charakterem? Chcesz mieć komfort pracy za każdym razem, gdy coś gotujesz? Jest rozwiązanie. Jeśli interesuje cię wszystko, co wymieniliśmy, to, czego potrzebujesz, to meble kuchenne do zabudowy, bez dwóch zdań. Co najważniejsze, pozwalają schować w sobie sprzęty, których nie chcesz, z różnych powodów, widzieć. Nie dość, że jest to estetyczne rozwiązanie, to na dodatek, kiedy dobrze to rozwiążesz, meble kuchenne Słupsk do zabudowy potrafią być oszczędnością miejsca. Nie wszyscy mają w końcu metraż kuchni jak w amerykańskich programach kulinarnych. Aby wybrać meble kuchenne do zabudowy, najbardziej optymalne do naszych potrzeb, warto rozeznać się w kilku miejscach przed ich wyborem. Na szczęście żyjemy w czasach internetu, co pozwala skorzystać z wyszukiwarki i znaleźć to, czego chcemy w kilka chwil, np. szukając w Słupsku, jedną z fraz jest meble kuchenne Słupsk, gdzie w wynikach możemy przebierać i wybierać, szukając producenta mebli kuchennych wg naszego gustu i naszej kieszeni.

Box sponsorowany

Przewozy międzynarodowe - busy do Holandii Szczecin i Niemiec. Potrzebujesz bezpiecznego transportu busami do Holandii lub Niemiec? Nasza firma specjalizuje się w przewozach pasażerów nowoczesnymi busami do tych właśnie krajów. Posiadamy nowoczesne, w pełni sprawne technicznie busy Słupsk, którymi świadczymy nasze usługi. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi oraz atrakcyjne ceny. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia na przejazdy na terenie Niemiec i Holandii. Nasi klienci mogą liczyć na terminowość i bezpieczny transport bez względu na warunki pogodowe. Zatrudniamy wyłącznie kierowców posiadających odpowiednie kompetencje zawodowe i doświadczenie. Jednocześnie są to osoby sympatyczne i kontaktowe, dzięki którym podróż upływa w przyjemnej atmosferze. Busy Słupsk są w idealnym stanie technicznym i zapewniają podróżnym maksymalny komfort. Godziny wyjazdów oraz dokładne trasy ustalane są na podstawie zapotrzebowania naszych klientów. Z naszej oferty korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy czy instytucje, np. szkoły. Organizujemy przewozy do pracy oraz w celach turystycznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. busy Słupsk to rozwiązanie dla każdego.

Box sponsorowany

akwarium typy. Akwarium to specjalnie skonstruowany sztuczny pojemnik, mający na celu podtrzymywanie zgodności naturalnej i umożliwienie egzystencji organizmom wodnym, które rozwijają się w okolicznościach słodkowodnych albo słonowodnych. Głównie akwarium stosuje się jednak dla aranżacji pomieszczenia lub do korzystania przez wielbicieli ryb i odrębnych istot wodnych, które mają możliwość w nim egzystować. Będąc właścicielem akwarium trzeba zwrócić uwagę na jego elementy wewnętrzne, czyli istoty, jedzenie dla nich, elementy wyposażenia zbiornika i różnorodne uzupełnienia, które ułatwiają np. usuwanie zanieczyszczeń. Akwaria, któreefektownie ozdobimy z pewnością będą służyły pomieszczeniu, w którym zostały usytuowane. Rybki to tak naprawdę zwierzątka domowe, których na nieszczęście nie da się dotykać, ani spędzić z nimi czau podobnie jak. Jednakżde z tej opcji wynika wiele pozytywów, więc jeśli zależy nam na standardzie własnego pokoju, zastanówmy się, czy szklany akwen nie byłby dla tego pomieszczenia idealną propozycją. Akwaria rozróżniać można przede wszystkim na 3 rodzaje, ze względu na ich zastosowanie. Akwarium domowe to takie, które możemy nabyć i które uatrakcyjnia pokój. Mogą być tutaj trzymane ryby słodkowodne i słonowodne, a od nas zależy jakie jedzenie i elementy uzupełniające w zbiorniku ulokujemy. Akwaria badawcze są odpowiednio przystosowane do celów naukowych i raczej nas nie zainteresują. Ostatnim rodzajem są publiczne, prezentowane wszystkim chętnym, które mogą zachęcić odwiedzających do obejrzenia np. nietypowych i niespotykanych organizmów wodnych. Akwarium pogrupować można również ze względu na jego budowę. Większa ich część wykonana została ze szkła, jednakże istnieją również takie metalowe, aluminiowe lub z tworzywa sztucznego. Najbardziej istotne, żeby któraś ścianka była przeźroczysta, byśmy mogli oglądać co ma miejsce w zbiorniku i czy rybki nie pływają na powierzchni.

Box sponsorowany

Sala na wesele Słupsk. Zdarzają się nam wesela na które przyjeżdża wielu gości z dalszej okolicy. Często musimy zorganizować nocleg dla tych gości. W takiej sytuacji idealnym miejscem na organizację wesela, jako imprezy okolicznościowej która musi wykorzystać salę na wesele w Słupsku, czy okolicy, może być hotel, lub inne miejsce z miejscami noclegowymi. Da to możliwość noclegi dla gości z dalszej okolicy bez potrzeby martwienia się o dowóz na miejsce noclegu. Jest to bardzo komfortowe zarówno dla osób organizujących wesele jak też dla gości i po zabawie na sali na wesele, czy inaczej mówiąc sali weselnej, kładą się oni spać, zresztą też od razu wykorzystujemy salę na wesele Słupsk, jako miejsce poprawin bo i tak z wesela wszystko zostaje .... Coraz częściej zdarzają się wesela na w których biorą udział goście z różnych miejsc Polski. W niektórych przypadkach może to dostarczać kłopotów ze względu na potrzebę komfortowego noclegu. Jeśli jednak zorganizujemy wesele w hotelu, czy sali na wesele Słupsk z dodatkowymi miejscami do spania, ten problem mamy z głowy. Jest to bardzo komfortowe wyjście dla wszystkich. Każdy może zadbać o siebie nie robiąc przy okazji problemu innym. Problem który w innych okolicznościach mógł by być kłopotliwy z powodu wynajmowania i rezerwacji noclegów, a także kwestii dojazdu z miejsca noclegu i powrotu w nocy, w tej sytuacji najzwyczajniej znika, kto jest zmęczony kładzie się spać, czy odpocząć. Jest to dość oczywiste wyjście jednak często spotykałem się z innym rozwiązaniem tej sytuacji i różnymi problemami z tego powodu. Oczywiste jest że w różnych miejscach kwestia wyboru miejsca będzie indywidualna. Jeśli jednak ktoś planuje wesele w Słupsku to zachęcam do sprawdzenia oferty sali na wesele Słupsk - Pod brzozą.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania jest jej doskonała trwałość oraz jakość.

Box sponsorowany

wózki widłowe - Istnieje wiele atrybutów jakie opisują wózki widłowe magazynowe. Specyfikacje produktów najczęściej określa: udźwig, wysokość podnoszenia, rodzaj paliwa (najczęściej jest to diesel bądź benzyna-gaz) oraz dodatkowe funkcje. W Polsce można znaleźć wielu dostawców i producentów wózków widłowych magazynowych specjalizujących się w różnych typach podnośników oraz firm oferujących na sprzedaż wózki widłowe zarówno nowe jak i używane. Dodatkowo firmy te zajmują się nierzadko dystrybucją szerokiego asortymentu części tj.: widły, ogumienie oraz pozycjonery, chwytaki, przesuwy, osłony operatora, daszki, kabiny i obrotnice.

OKNA - WYŁAZ FAKRO WSZ 54X75 - HIT CENOWY

15.05.10

Sprzedający: EWABRZOZKA
Cena Kup Teraz: 305,00 zł
Do końca: 13 dni (pią 28 maj 2010 22:22:27 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

OKNA DREWNIANE W PROMOCJI 570x550 NAJTANIEJ WAWA

01.05.10

Sprzedający: tanieoknawawa
Cena Kup Teraz: 299,00 zł
Do końca: 4 dni (śro 05 maj 2010 19:49:58 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

LEGO elementy do zamków Castle okna unikat

29.03.10

Sprzedający: morcia18
Aktualna cena: 9,00 zł
Do końca: 6 dni (nie 04 kwi 2010 20:24:58 CEST)
Licytuj
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

OKNA Dachowe 78x118 + Kołnierz Dostępne od ręki

01.06.10

Sprzedający: Snoopey
Cena Kup Teraz: 589,00 zł
Do końca: 6 dni (pon 07 cze 2010 22:34:21 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

SIATKA ZABEZPIECZAJĄCA OKNA i SALĘ GIMNASTYCZNĄ

22.04.10

Sprzedający: AUTO-MOTOR
Cena Kup Teraz: 5,40 zł
Do końca: 13 dni (śro 05 maj 2010 21:14:32 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

DACHOWE okna OKNO 78x140 Rooflite DACH PCV płaski

08.04.10

Sprzedający: mega-wro-okna
Cena Kup Teraz: 1 049,00 zł
Do końca: 29 dni (pią 07 maj 2010 23:31:46 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

--- Okna lego --- KACPER --- Z1-

29.03.10

Sprzedający: swiatek1974
Aktualna cena: 1,99 zł
Do końca: 4 dni (pią 02 kwi 2010 21:28:28 CEST)
Licytuj
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

OKNA OKNO DACHOWE PCV 78x98 HIT !! z kołnierzem

22.03.10

Sprzedający: GK-BUD
Cena Kup Teraz: 699,00 zł
Do końca: 13 dni (nie 04 kwi 2010 23:22:49 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Prezentacja internetowa została aktywowana.

08.05.10

Dziś została aktywowana nasza nowa prezentacja internetowa. W tym artykule opisz, dlaczego aktywowałeś nową prezentację i co ona może przynieść odwiedzającym strony. Przedstaw swoje zamiary co do projektu i co on może przynieść odwiedzającym stronę. Spróbuj gości treściwie i jasno poinformować, dlaczego by mieli na tę stronę regularnie wracać i jaką wiedzę i korzyści mogą im przynieść odwiedziny tej prezentacji internetowej.

RSS

*OKNA 105x136*KUPUJ U MNIE!WARTO!!!

29.03.10

Sprzedający: paula-p5
Cena Kup Teraz: 60,00 zł
Do końca: 13 dni (nie 11 kwi 2010 20:53:55 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Tapicerka Boczna od Okna Tył do Grand Scenic II

15.04.10

Sprzedający: gwiaga
Cena Kup Teraz: 60,00 zł
Do końca: 9 dni (sob 24 kwi 2010 23:09:59 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

znalezionych: 645, strona 1 z 43
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Informacjenajnowsza i najbardziej aktualna książka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD, zawarte są w niej wszystkie 16 województwa, bazy firm i osób prywatnych, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane i kodowane (czyli otwarte - z mozliwością edycji, lub zamkniete - bez możliwości edycji, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i numery telefonów osób prywatnych. Nasza książka telefoniczna, jest unikalnym i jedynym wydawnictwem obejmującym cała Polskę, czyli zawierającym wszystkie 16 województw, ale oczywiście można nabyć tylko 1 województwo, lub inny interesujący nas wycinek z bazy danych, np. 1 miasto.


Menu witryny