Grad chce sprzedać udziały w "Rz"

08.07.11

- Negocjacje ws. sprzedaży udziałów Skarbu Państwa w Presspublice - wydającej m.in. "Rzeczpospolitą" - odbędą się równolegle z pracami UOKiK - zapowiedział minister skarbu Aleksander Grad. Urząd wyda decyzję, co do przejęcia większościowego pakietu spółki przez Gremi Media najpóźniej pod koniec wakacji. Zaraz potem, o ile strony dojdą do porozumienia, Gremi kupi resztę Presspubliki.

RSS

Prezentacja Rozwoju Technologii w Cuprum Arena w Lubinie

22.11.12

Od 14 do 16 listopada sklep z elektroniką użytkową SATURN wspólnie z Galerią Cuprum Arena w Lubinie organizuje „Prezentację rozwoju technologii”, podczas której można zobaczyć, jak zmieniały się urządzenia na przestrzeni lat oraz bezpłatnie oddać zużyty sprzęt.

czytaj dalej

RSS

Nowa inwestycja producenta materiałów budowlanych SILKA i YTONG

29.11.12

Xella Polska unowocześniła linię produkcyjną fabryki w Żabinku k. Poznania. W zakładzie, oprócz standardowych bloków SILKA, odbywać się będzie produkcja wielkowymiarowych bloków SILKA TEMPO, które przeznaczone są do stosowania w budownictwie mieszkaniowym i komercyjnym. Fabryka jest pierwszą tego typu w Polsce. Po modernizacji fabrykę może opuszczać nawet 20 tys. m3 tych wyrobów rocznie. Nowa inwestycja Xelli w Polsce jest odpowiedzią na obecne potrzeby rynku deweloperskiego.

czytaj dalej

RSS

Rząd dorzuca 5 proc. akcji PZU

29.04.10

Minister skarbu Aleksander Grad powiedział, że jego resort podjął decyzję o sprzedaży w ofercie publicznej PZU dodatkowo do 5 proc. akcji. Inwestorzy indywidualni mogą się zapisywać na akcje w środę do godz. 24 przez internet i do 20 w biurach maklerskich.

RSS

Box sponsorowany

wózki widłowe - Istnieje wiele atrybutów jakie opisują wózki widłowe magazynowe. Specyfikacje produktów najczęściej określa: udźwig, wysokość podnoszenia, rodzaj paliwa (najczęściej jest to diesel bądź benzyna-gaz) oraz dodatkowe funkcje. W Polsce można znaleźć wielu dostawców i producentów wózków widłowych magazynowych specjalizujących się w różnych typach podnośników oraz firm oferujących na sprzedaż wózki widłowe zarówno nowe jak i używane. Dodatkowo firmy te zajmują się nierzadko dystrybucją szerokiego asortymentu części tj.: widły, ogumienie oraz pozycjonery, chwytaki, przesuwy, osłony operatora, daszki, kabiny i obrotnice.

Box sponsorowany

akwarium typy. Akwarium to specjalnie skonstruowany sztuczny pojemnik, mający na celu podtrzymywanie zgodności naturalnej i umożliwienie egzystencji organizmom wodnym, które rozwijają się w okolicznościach słodkowodnych albo słonowodnych. Głównie akwarium stosuje się jednak dla aranżacji pomieszczenia lub do korzystania przez wielbicieli ryb i odrębnych istot wodnych, które mają możliwość w nim egzystować. Będąc właścicielem akwarium trzeba zwrócić uwagę na jego elementy wewnętrzne, czyli istoty, jedzenie dla nich, elementy wyposażenia zbiornika i różnorodne uzupełnienia, które ułatwiają np. usuwanie zanieczyszczeń. Akwaria, któreefektownie ozdobimy z pewnością będą służyły pomieszczeniu, w którym zostały usytuowane. Rybki to tak naprawdę zwierzątka domowe, których na nieszczęście nie da się dotykać, ani spędzić z nimi czau podobnie jak. Jednakżde z tej opcji wynika wiele pozytywów, więc jeśli zależy nam na standardzie własnego pokoju, zastanówmy się, czy szklany akwen nie byłby dla tego pomieszczenia idealną propozycją. Akwaria rozróżniać można przede wszystkim na 3 rodzaje, ze względu na ich zastosowanie. Akwarium domowe to takie, które możemy nabyć i które uatrakcyjnia pokój. Mogą być tutaj trzymane ryby słodkowodne i słonowodne, a od nas zależy jakie jedzenie i elementy uzupełniające w zbiorniku ulokujemy. Akwaria badawcze są odpowiednio przystosowane do celów naukowych i raczej nas nie zainteresują. Ostatnim rodzajem są publiczne, prezentowane wszystkim chętnym, które mogą zachęcić odwiedzających do obejrzenia np. nietypowych i niespotykanych organizmów wodnych. Akwarium pogrupować można również ze względu na jego budowę. Większa ich część wykonana została ze szkła, jednakże istnieją również takie metalowe, aluminiowe lub z tworzywa sztucznego. Najbardziej istotne, żeby któraś ścianka była przeźroczysta, byśmy mogli oglądać co ma miejsce w zbiorniku i czy rybki nie pływają na powierzchni.

Box sponsorowany

Sala na wesele Słupsk. Zdarzają się nam wesela na które przyjeżdża wielu gości z dalszej okolicy. Często musimy zorganizować nocleg dla tych gości. W takiej sytuacji idealnym miejscem na organizację wesela, jako imprezy okolicznościowej która musi wykorzystać salę na wesele w Słupsku, czy okolicy, może być hotel, lub inne miejsce z miejscami noclegowymi. Da to możliwość noclegi dla gości z dalszej okolicy bez potrzeby martwienia się o dowóz na miejsce noclegu. Jest to bardzo komfortowe zarówno dla osób organizujących wesele jak też dla gości i po zabawie na sali na wesele, czy inaczej mówiąc sali weselnej, kładą się oni spać, zresztą też od razu wykorzystujemy salę na wesele Słupsk, jako miejsce poprawin bo i tak z wesela wszystko zostaje .... Coraz częściej zdarzają się wesela na w których biorą udział goście z różnych miejsc Polski. W niektórych przypadkach może to dostarczać kłopotów ze względu na potrzebę komfortowego noclegu. Jeśli jednak zorganizujemy wesele w hotelu, czy sali na wesele Słupsk z dodatkowymi miejscami do spania, ten problem mamy z głowy. Jest to bardzo komfortowe wyjście dla wszystkich. Każdy może zadbać o siebie nie robiąc przy okazji problemu innym. Problem który w innych okolicznościach mógł by być kłopotliwy z powodu wynajmowania i rezerwacji noclegów, a także kwestii dojazdu z miejsca noclegu i powrotu w nocy, w tej sytuacji najzwyczajniej znika, kto jest zmęczony kładzie się spać, czy odpocząć. Jest to dość oczywiste wyjście jednak często spotykałem się z innym rozwiązaniem tej sytuacji i różnymi problemami z tego powodu. Oczywiste jest że w różnych miejscach kwestia wyboru miejsca będzie indywidualna. Jeśli jednak ktoś planuje wesele w Słupsku to zachęcam do sprawdzenia oferty sali na wesele Słupsk - Pod brzozą.

Box sponsorowany

Wymarzona kuchnia. Masz dość topornych, zagracających miejsce kuchennych mebli? Nie lubisz standardowego wyglądu kuchennych sprzętów? Tego całego plastiku? Obłych kształtów? Marzy ci się kuchnia, w której będzie naprawdę dużo miejsca? Kuchnia i meble kuchenne oraz zabudowy z charakterem? Chcesz mieć komfort pracy za każdym razem, gdy coś gotujesz? Jest rozwiązanie. Jeśli interesuje cię wszystko, co wymieniliśmy, to, czego potrzebujesz, to meble kuchenne do zabudowy, bez dwóch zdań. Co najważniejsze, pozwalają schować w sobie sprzęty, których nie chcesz, z różnych powodów, widzieć. Nie dość, że jest to estetyczne rozwiązanie, to na dodatek, kiedy dobrze to rozwiążesz, meble kuchenne Słupsk do zabudowy potrafią być oszczędnością miejsca. Nie wszyscy mają w końcu metraż kuchni jak w amerykańskich programach kulinarnych. Aby wybrać meble kuchenne do zabudowy, najbardziej optymalne do naszych potrzeb, warto rozeznać się w kilku miejscach przed ich wyborem. Na szczęście żyjemy w czasach internetu, co pozwala skorzystać z wyszukiwarki i znaleźć to, czego chcemy w kilka chwil, np. szukając w Słupsku, jedną z fraz jest meble kuchenne Słupsk, gdzie w wynikach możemy przebierać i wybierać, szukając producenta mebli kuchennych wg naszego gustu i naszej kieszeni.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania jest jej doskonała trwałość oraz jakość.

Box sponsorowany

Przewozy międzynarodowe - busy do Holandii Szczecin i Niemiec. Potrzebujesz bezpiecznego transportu busami do Holandii lub Niemiec? Nasza firma specjalizuje się w przewozach pasażerów nowoczesnymi busami do tych właśnie krajów. Posiadamy nowoczesne, w pełni sprawne technicznie busy Słupsk, którymi świadczymy nasze usługi. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi oraz atrakcyjne ceny. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia na przejazdy na terenie Niemiec i Holandii. Nasi klienci mogą liczyć na terminowość i bezpieczny transport bez względu na warunki pogodowe. Zatrudniamy wyłącznie kierowców posiadających odpowiednie kompetencje zawodowe i doświadczenie. Jednocześnie są to osoby sympatyczne i kontaktowe, dzięki którym podróż upływa w przyjemnej atmosferze. Busy Słupsk są w idealnym stanie technicznym i zapewniają podróżnym maksymalny komfort. Godziny wyjazdów oraz dokładne trasy ustalane są na podstawie zapotrzebowania naszych klientów. Z naszej oferty korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy czy instytucje, np. szkoły. Organizujemy przewozy do pracy oraz w celach turystycznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. busy Słupsk to rozwiązanie dla każdego.

W Gorzesławiu powstaje biogazownia

08.09.11

We wsi Gorzesław koło Oleśnicy ruszyła budowa biogazowni. Docelowo biogazownia osiągnie moc 1,6 MW i będzie produkować energię elektryczną wtłaczaną do sieci przesyłowej spółki ENEA. Wszelkie prace związane z budową zbiorników oraz silosu na kiszonkę wykona śląska firma Wolf System.

czytaj dalej

RSS

Wiemy, ile wart jest nasz dług. Mogło być gorzej

01.01.12

- Szacujemy, że relacja długu publicznego do PKB w 2011 roku była poniżej 54 proc. - powiedział w piątek po południu wiceminister finansów Dominik Radziwiłł. Przed południem Narodowy Bank Polski ustalił kurs złotego do dolara na 3,4174, a kurs złotego do euro na 4,4168. Oznacza to, że po takim kursie będzie przeliczane nasze zadłużenie zagraniczne za 2011 rok. Również analitycy są zgodni: nie ma niebezpieczeństwa, aby nasz dług przekroczył 55 proc. PKB, co pociągnęłoby za sobą podwyżkę podatków i konieczność cięć.

RSS

Czy licznik Balcerowicza uda się przekręcić?

29.04.12

Minister finansów apeluje, licznik wciąż bije, a dług wciąż rośnie. Leszek Balcerowicz nie zdejmie licznika długu publicznego, który powiesił w centrum Warszawy. Jacek Rostowski przekonuje, że sprawy idą w dobrym kierunku i nie ma co straszyć obywateli. Ale w tej sprawie w jednym szeregu z Leszkiem Balcerowiczem idą Jarosław Kaczyński i Waldemar Pawlak.

RSS

Sojowe specjały od Primaviki

08.12.11

Dla wszystkich zapracowanych wegetarian oraz zwolenników zdrowego stylu życia firma Primavika ma dwie ciekawe propozycje. Są to produkty sojowe nie tylko smaczne ale także wolne od konserwantów i ulepszaczy. Pierwsza propozycja to szybkie i łatwe w przygotowaniu danie – Soja w pomidorach. Wysoka zawartość białka sojowego w tym posiłku pozwala traktować go jako wartościowe danie obiadowe, dostarczające wielu niezbędnych składników odżywczych.

czytaj dalej

RSS

Inspektor skarbowy zajrzy ci w Okna

22.03.11

Wizyta Inspekcji Skarbowej w firmie to nic przyjemnego. Od dziś dochodzi jeszcze jeden stres: inspektorzy mogą tez sprawdzać to, czy kontrolowana firma posługuje się legalnym oprogramowaniem. Przeczeszą więc zawartość twardych dysków, przejrzą faktury i licencje...

RSS

Jak wicepremier z komisarzem

22.03.10

O gazowych rurociągach i emisji CO2 rozmawiał w Warszawie wicepremier, minister gospodarki Waldemar Pawlak z komisarzem UE ds. energii, Guenterem Oettingerem. Komisarz poinformował, że unijna grupa robocza ma sprawdzić porozumienie Polski ws. umowy gazowej z Rosją

RSS

Anna cast her travel wish - to head to the Maldives

08.03.16

The nations favourite Cheap Princess Prom Dresses wedding dress, as voted on by you and brought to life by Stephanie Allin; the chance to have your big day styled by the editorial experts of the Brides team; your dream honeymoon courtesy of Turquoise Holidays: these were all among the amazing prizes up for grabs at Brides The Show earlier this month.Making her way down the aisle in a couture gown (pictured) worth ¥15,000, designed by the nation and expertly made by award-winning bridal

czytaj dalej

RSS

Damian Lillard is going to have to shoulder much more

08.12.15

to shine. The three stripes are prepping Dame for his second installment, and Nike Air Max 2015 Mens their latest partnership proves why yet again. After a sudden release last week with the help of UberRUSH, but there’s no doubt it would be a popular colorway if they see a retail release.

czytaj dalej

RSS

Bogdanki nie oddali

01.12.10

Czeski NWR uzyskał w wezwaniu mniej niż 75 proc. akcji Bogdanki - poinformował Dom Maklerski Banku Handlowego, pośredniczący w wezwaniu. Oznacza to, że wezwanie nie doszło do skutku.

RSS

Tusk: polska "zrzutka" na euro wróci z procentem

15.12.11

- Pożyczka dla Międzynarodowego Funduszu Walutowego będzie oprocentowana, a technicznie będzie to przeniesienie części rezerw NBP do Funduszu - poinformował premier DOnald Tusk odnosząc się do ustalonej na unijnym szczycie dodatkowej składki do Funduszu. Również szef NBP Marek Belka wtórował tym, którzy uważają, że te pieniądze Polsce nie przepadną.

RSS

These ninety-nine selections of on-feet heat is proof

29.11.15

November 14th.Finnish sneaker brand Karhu pays homage to their Nordic roots with two packs of sneakers inspired by the Scandinavian geography. First Nike Air Max 1 Damen up is the Aria model in two premium pig skin suede colorways with a “Polar Night” theme. A polar night occurs in a period of winter where the sun barely rises above the horizon, finishes off their ten year anniversary with a special collaboration with WTAPS.

czytaj dalej

RSS

znalezionych: 4002, strona 1 z 267
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Informacjenajnowsza i najbardziej aktualna książka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD, zawarte są w niej wszystkie 16 województwa, bazy firm i osób prywatnych, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane i kodowane (czyli otwarte - z mozliwością edycji, lub zamkniete - bez możliwości edycji, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i numery telefonów osób prywatnych. Nasza książka telefoniczna, jest unikalnym i jedynym wydawnictwem obejmującym cała Polskę, czyli zawierającym wszystkie 16 województw, ale oczywiście można nabyć tylko 1 województwo, lub inny interesujący nas wycinek z bazy danych, np. 1 miasto.


Menu witryny