Powstanie zakład unieszkodliwiania i segregacji odpadów.

08.07.11

W gminie Strzelce Opolskie powstanie zakład unieszkodliwiania i segregacji odpadów. Wykonawcą inwestycji będzie spółka Metromex S.A. z Olsztyna, z którą Urząd Miasta podpisał już umowę na realizację pierwszego etapu budowy. Koszt budowy wyniesie 7,1 miliona złotych, w tym 2 miliony złotych strzelecka gmina pozyskała z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2007-2013.

czytaj dalej

RSS

Nowy paraliż na kolei coraz bliżej. Zdołają się dogadać?

22.08.11

Kolejna runda negocjacji między związkami zawodowymi a zarządem Przewozów Regionalnych, która odbyła się w czwartek przed południem w Sejmie, nie przyniosła porozumienia. 24-godzinny strajk, który trwał w środę został zawieszony do 24 sierpnia. Jeśli do tego czasu porozumienia nie będzie, zostanie odwieszony na dwie doby.

RSS

Litwini odbudują tory z Możejek

22.03.10

Litwa ma odbudować tory kolejowe z rafinerii w Możejkach na Łotwę - to jedno z ustaleń po wizycie wiceministra skarbu Mirosława Budzanowskiego w Wilnie. Nie jest jednak do końca jasne, kiedy to nastąpi.

RSS

Złoty złapał oddech, frank w dół

01.06.11

Dobre wiadomości dla polskich kredytobiorców. Wtorek przyniósł osłabienie franka szwajcarskiego, którego kurs w ostatnich dniach bił rekordy. Helwecka waluta straciła, bo rynki rozczarowały dane o wzroście gospodarczym Szwajcarii, które podano rano.

RSS

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania jest jej doskonała trwałość oraz jakość.

Box sponsorowany

wózki widłowe - Istnieje wiele atrybutów jakie opisują wózki widłowe magazynowe. Specyfikacje produktów najczęściej określa: udźwig, wysokość podnoszenia, rodzaj paliwa (najczęściej jest to diesel bądź benzyna-gaz) oraz dodatkowe funkcje. W Polsce można znaleźć wielu dostawców i producentów wózków widłowych magazynowych specjalizujących się w różnych typach podnośników oraz firm oferujących na sprzedaż wózki widłowe zarówno nowe jak i używane. Dodatkowo firmy te zajmują się nierzadko dystrybucją szerokiego asortymentu części tj.: widły, ogumienie oraz pozycjonery, chwytaki, przesuwy, osłony operatora, daszki, kabiny i obrotnice.

Box sponsorowany

Sala na wesele Słupsk. Zdarzają się nam wesela na które przyjeżdża wielu gości z dalszej okolicy. Często musimy zorganizować nocleg dla tych gości. W takiej sytuacji idealnym miejscem na organizację wesela, jako imprezy okolicznościowej która musi wykorzystać salę na wesele w Słupsku, czy okolicy, może być hotel, lub inne miejsce z miejscami noclegowymi. Da to możliwość noclegi dla gości z dalszej okolicy bez potrzeby martwienia się o dowóz na miejsce noclegu. Jest to bardzo komfortowe zarówno dla osób organizujących wesele jak też dla gości i po zabawie na sali na wesele, czy inaczej mówiąc sali weselnej, kładą się oni spać, zresztą też od razu wykorzystujemy salę na wesele Słupsk, jako miejsce poprawin bo i tak z wesela wszystko zostaje .... Coraz częściej zdarzają się wesela na w których biorą udział goście z różnych miejsc Polski. W niektórych przypadkach może to dostarczać kłopotów ze względu na potrzebę komfortowego noclegu. Jeśli jednak zorganizujemy wesele w hotelu, czy sali na wesele Słupsk z dodatkowymi miejscami do spania, ten problem mamy z głowy. Jest to bardzo komfortowe wyjście dla wszystkich. Każdy może zadbać o siebie nie robiąc przy okazji problemu innym. Problem który w innych okolicznościach mógł by być kłopotliwy z powodu wynajmowania i rezerwacji noclegów, a także kwestii dojazdu z miejsca noclegu i powrotu w nocy, w tej sytuacji najzwyczajniej znika, kto jest zmęczony kładzie się spać, czy odpocząć. Jest to dość oczywiste wyjście jednak często spotykałem się z innym rozwiązaniem tej sytuacji i różnymi problemami z tego powodu. Oczywiste jest że w różnych miejscach kwestia wyboru miejsca będzie indywidualna. Jeśli jednak ktoś planuje wesele w Słupsku to zachęcam do sprawdzenia oferty sali na wesele Słupsk - Pod brzozą.

Box sponsorowany

Wymarzona kuchnia. Masz dość topornych, zagracających miejsce kuchennych mebli? Nie lubisz standardowego wyglądu kuchennych sprzętów? Tego całego plastiku? Obłych kształtów? Marzy ci się kuchnia, w której będzie naprawdę dużo miejsca? Kuchnia i meble kuchenne oraz zabudowy z charakterem? Chcesz mieć komfort pracy za każdym razem, gdy coś gotujesz? Jest rozwiązanie. Jeśli interesuje cię wszystko, co wymieniliśmy, to, czego potrzebujesz, to meble kuchenne do zabudowy, bez dwóch zdań. Co najważniejsze, pozwalają schować w sobie sprzęty, których nie chcesz, z różnych powodów, widzieć. Nie dość, że jest to estetyczne rozwiązanie, to na dodatek, kiedy dobrze to rozwiążesz, meble kuchenne Słupsk do zabudowy potrafią być oszczędnością miejsca. Nie wszyscy mają w końcu metraż kuchni jak w amerykańskich programach kulinarnych. Aby wybrać meble kuchenne do zabudowy, najbardziej optymalne do naszych potrzeb, warto rozeznać się w kilku miejscach przed ich wyborem. Na szczęście żyjemy w czasach internetu, co pozwala skorzystać z wyszukiwarki i znaleźć to, czego chcemy w kilka chwil, np. szukając w Słupsku, jedną z fraz jest meble kuchenne Słupsk, gdzie w wynikach możemy przebierać i wybierać, szukając producenta mebli kuchennych wg naszego gustu i naszej kieszeni.

Box sponsorowany

Przewozy międzynarodowe - busy do Holandii Szczecin i Niemiec. Potrzebujesz bezpiecznego transportu busami do Holandii lub Niemiec? Nasza firma specjalizuje się w przewozach pasażerów nowoczesnymi busami do tych właśnie krajów. Posiadamy nowoczesne, w pełni sprawne technicznie busy Słupsk, którymi świadczymy nasze usługi. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi oraz atrakcyjne ceny. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia na przejazdy na terenie Niemiec i Holandii. Nasi klienci mogą liczyć na terminowość i bezpieczny transport bez względu na warunki pogodowe. Zatrudniamy wyłącznie kierowców posiadających odpowiednie kompetencje zawodowe i doświadczenie. Jednocześnie są to osoby sympatyczne i kontaktowe, dzięki którym podróż upływa w przyjemnej atmosferze. Busy Słupsk są w idealnym stanie technicznym i zapewniają podróżnym maksymalny komfort. Godziny wyjazdów oraz dokładne trasy ustalane są na podstawie zapotrzebowania naszych klientów. Z naszej oferty korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy czy instytucje, np. szkoły. Organizujemy przewozy do pracy oraz w celach turystycznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. busy Słupsk to rozwiązanie dla każdego.

Box sponsorowany

akwarium typy. Akwarium to specjalnie skonstruowany sztuczny pojemnik, mający na celu podtrzymywanie zgodności naturalnej i umożliwienie egzystencji organizmom wodnym, które rozwijają się w okolicznościach słodkowodnych albo słonowodnych. Głównie akwarium stosuje się jednak dla aranżacji pomieszczenia lub do korzystania przez wielbicieli ryb i odrębnych istot wodnych, które mają możliwość w nim egzystować. Będąc właścicielem akwarium trzeba zwrócić uwagę na jego elementy wewnętrzne, czyli istoty, jedzenie dla nich, elementy wyposażenia zbiornika i różnorodne uzupełnienia, które ułatwiają np. usuwanie zanieczyszczeń. Akwaria, któreefektownie ozdobimy z pewnością będą służyły pomieszczeniu, w którym zostały usytuowane. Rybki to tak naprawdę zwierzątka domowe, których na nieszczęście nie da się dotykać, ani spędzić z nimi czau podobnie jak. Jednakżde z tej opcji wynika wiele pozytywów, więc jeśli zależy nam na standardzie własnego pokoju, zastanówmy się, czy szklany akwen nie byłby dla tego pomieszczenia idealną propozycją. Akwaria rozróżniać można przede wszystkim na 3 rodzaje, ze względu na ich zastosowanie. Akwarium domowe to takie, które możemy nabyć i które uatrakcyjnia pokój. Mogą być tutaj trzymane ryby słodkowodne i słonowodne, a od nas zależy jakie jedzenie i elementy uzupełniające w zbiorniku ulokujemy. Akwaria badawcze są odpowiednio przystosowane do celów naukowych i raczej nas nie zainteresują. Ostatnim rodzajem są publiczne, prezentowane wszystkim chętnym, które mogą zachęcić odwiedzających do obejrzenia np. nietypowych i niespotykanych organizmów wodnych. Akwarium pogrupować można również ze względu na jego budowę. Większa ich część wykonana została ze szkła, jednakże istnieją również takie metalowe, aluminiowe lub z tworzywa sztucznego. Najbardziej istotne, żeby któraś ścianka była przeźroczysta, byśmy mogli oglądać co ma miejsce w zbiorniku i czy rybki nie pływają na powierzchni.

Zlewozmywaki Orion - nowość od Kuchinoxu

08.05.11

Firma Kuchinox wprowadziła na rynek nowość w segmencie zlewozmywaków kuchennych. Bogata seria Orion to aż pięć różnych zlewozmywaków, które łatwo dopasować do swoich potrzeb, możliwości oraz miejsca jakim dysponujemy w kuchni. Do wyboru mamy:
- jednokomorowy, prostokątny zlewozmywak Orion SKO M10T o wymiarach 530mm x 450 mm, w sugerowanej cenie sklepowej 200 zł
- jednokomorowy, prostokątny zlewozmywak z półociekaczem Orion SKO M13T o wymiarach 580x485x180 mm w sugerowanej cenie sklepowej 225 zł

czytaj dalej

RSS

Chwilowki Wierzytelnosci bez BIK, inaczej w jakim stopniu placimy w ciagu grozba

15.10.12

Jednostce, jakiego moga sie zakonczyc ich miesieczne paycheque zanim nastepnym paycheque staje sie wymagalna, wyszperac sie zafrasowany w podejmowaniu niemiernych pomocnych platnosci. Najwazniejszego oplacie pozyczki akceptuja admitancja az do funduszy w bardzo plytkim frazeologizmie. Przez panszczyzny wierzytelnosci, kredytobiorcow moze wyprowadzac medykamenty w obszarze odkad 80 do 400.

czytaj dalej

RSS

Polska wolność gospodarcza gorsza niż w Ugandzie

22.09.11

7 punktów i 53. miejsce (m.in. za Gwatemalą, Jamajką, Hondurasem czy Ugandą) na 141 krajów - to wynik Polski w najnowszym Indeksie Wolności Gospodarczej Świata. - Interpretując tegoroczne wyniki musimy pamiętać, że są one oparte na danych za rok 2009. Nie są więc w żadnym wypadku oceną działalności władzy ustawodawczej, wykonawczej, sądowniczej, ani rządów PO w roku bieżącym - podkreślił w czasie prezentacji doc. dr Andrzej Kondratowicz z Centrum im. Adama Smitha.

RSS

Ceramika Paradyż w nowej odsłonie

15.11.12

Ceramika Paradyż , 12 listopada 2012 roku, uruchomiła nową wersję swojej strony internetowej www.paradyz.com . Wraz z nową szatą graficzną zyskała ona także kilka dodatkowych, atrakcyjnych funkcjonalności. Zmiana wizerunku Ceramiki Paradyż w sieci to kolejny etap związany z rozpoczętą w marcu tego roku zmianą identyfikacji wizualnej firmy.

czytaj dalej

RSS

Firmy w grupie pozwą ZUS

22.06.11

Przedsiębiorcy składają pozew grupowy przeciw ZUS. Uważają, że Zakład najpierw wprowadził ich w błąd, a potem kazał zapłacić za to odsetki. Jeżeli wygrają, odszkodowania mogą sięgnąć miliarda złotych - pisze "Dziennik Gazeta Prawna".

RSS

Ile płacimy Rosji za gaz?

29.10.10

Ile faktycznie polski monopolista PGNiG płaci Gazpromowi za gaz - to pilnie strzeżona tajemnica. Analitycy oceniają, że płaci obecnie około 350 dolarów za 1000 m sześc. gazu; podczas gdy na rynku spotowym jest to około 280 dolarów. Z powodu niższych cen w spocie, czyli kontraktów na dostawy natychmiastowe, kraje Europy Zachodniej negocjują ceny w kontraktach z Gazpromem.

RSS

Gwiazdkowe prezenty dla dzieci kup w NEO24.PL

15.12.12

Nie masz czasu na świąteczne zakupy?

czytaj dalej

RSS

Policjanci do OC zaglądają nam częściej

01.03.11

Policjanci przy kontrolach drogowych sumienniej przyglądają się naszym polisom OC - i częściej informują Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny o ich braku. W zeszłym roku takich doniesień złożyli 45 tysięcy, o połowę więcej niż w w 2009 r.

RSS

EXPO XXI Warszawa nagrodzone medalem „Smaczna Polska”

08.03.15

W dniach 24-25 stycznia 2015 roku odbyła się Wystawa 25-lecia „Smaczna Polska”, skupiająca czołowych przedsiębiorców z branży rolno-żywnościowej. Impreza zlokalizowana została w EXPO XXI Warszawa, najbardziej znanym obiekcie eventowym stolicy, który został uhonorowany nagrodą specjalną za pomoc w organizacji wydarzenia.

czytaj dalej

RSS

Instant Loans - Swift Remedy For Desperation

15.09.12

A Fast Review - Cash Loan Currently

czytaj dalej

RSS

Japoński gigant w kamiennogórskiej strefie

29.10.11

Już zatrudniają 455 osób. Rocznie wyprodukują 280 tys. ram oraz pokryć siedzeń samochodowych do nowego modelu Toyoty Yaris. W Nowogrodźcu - Wykrotach, na terenie Kamiennogórskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej odbyła się ceremonia otwarcia TBAI Poland.

czytaj dalej

RSS

znalezionych: 4002, strona 1 z 267
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Informacjenajnowsza i najbardziej aktualna książka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD, zawarte są w niej wszystkie 16 województwa, bazy firm i osób prywatnych, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane i kodowane (czyli otwarte - z mozliwością edycji, lub zamkniete - bez możliwości edycji, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i numery telefonów osób prywatnych. Nasza książka telefoniczna, jest unikalnym i jedynym wydawnictwem obejmującym cała Polskę, czyli zawierającym wszystkie 16 województw, ale oczywiście można nabyć tylko 1 województwo, lub inny interesujący nas wycinek z bazy danych, np. 1 miasto.


Menu witryny