Najlepszy slogan reklamowy na świecie?

29.03.14

Dobry slogan reklamowy jest nie tylko uzupełnieniem nazwy. To odrębny komunikat przekazujący informację o wartościach firmy lub marki. Slogan reklamowy jest to zwięzłe zdanie, znajdujące się pod lub obok znaku towarowego, które niesie przesłanie marki i jest zorientowane na silnie oddziaływanie na grupę docelową.

Jaki powinien być najlepszy na świecie slogan reklamowy?

czytaj dalej

RSS

Fabryka Biznesu stawia na BREEAM dla „Sukcesji”

15.11.11

Centrum Handlu, Biznesu i Rozrywki „Sukcesja” w Łodzi zostało oficjalnie zarejestrowane w BRE Global Ltd, instytucji przyznającej międzynarodowe certyfikaty zrównoważonego rozwoju BREEAM (BRE Environmental Assessment Method).

czytaj dalej

RSS

Będzie multipleks „Helios” w łódzkiej „Sukcesji”

15.04.12

„Helios” S.A., jeden z czołowych graczy na polskim rynku kinowym, zostanie operatorem nowoczesnego multipleksu w Centrum Handlowo--Rozrywkowym „Sukcesja”, którego budowa ruszy w tym roku przy al. Politechniki 5 w Łodzi. Jego inwestorem jest łódzka spółka Fabryka Biznesu. Właśnie została podpisana umowa.
9-salowe kino (ponad 2000 miejsc, około 4500 mkw. powierzchni) powstanie w części strefy rozrywkowo-rekreacyjnej nowego Centrum.

czytaj dalej

RSS

Bruksela zadowolona z opóźnienia

08.05.10

Komisja Europejska mówi o "zadowoleniu" z zapowiedzianego przez polski resort gospodarki wstrzymania podpisania umowy z Rosją ws. dostaw gazu do Polski. Bruksela liczy, że umożliwi to rozwianie jej wątpliwości w tej sprawie.

RSS

Box sponsorowany

Sala na wesele Słupsk. Zdarzają się nam wesela na które przyjeżdża wielu gości z dalszej okolicy. Często musimy zorganizować nocleg dla tych gości. W takiej sytuacji idealnym miejscem na organizację wesela, jako imprezy okolicznościowej która musi wykorzystać salę na wesele w Słupsku, czy okolicy, może być hotel, lub inne miejsce z miejscami noclegowymi. Da to możliwość noclegi dla gości z dalszej okolicy bez potrzeby martwienia się o dowóz na miejsce noclegu. Jest to bardzo komfortowe zarówno dla osób organizujących wesele jak też dla gości i po zabawie na sali na wesele, czy inaczej mówiąc sali weselnej, kładą się oni spać, zresztą też od razu wykorzystujemy salę na wesele Słupsk, jako miejsce poprawin bo i tak z wesela wszystko zostaje .... Coraz częściej zdarzają się wesela na w których biorą udział goście z różnych miejsc Polski. W niektórych przypadkach może to dostarczać kłopotów ze względu na potrzebę komfortowego noclegu. Jeśli jednak zorganizujemy wesele w hotelu, czy sali na wesele Słupsk z dodatkowymi miejscami do spania, ten problem mamy z głowy. Jest to bardzo komfortowe wyjście dla wszystkich. Każdy może zadbać o siebie nie robiąc przy okazji problemu innym. Problem który w innych okolicznościach mógł by być kłopotliwy z powodu wynajmowania i rezerwacji noclegów, a także kwestii dojazdu z miejsca noclegu i powrotu w nocy, w tej sytuacji najzwyczajniej znika, kto jest zmęczony kładzie się spać, czy odpocząć. Jest to dość oczywiste wyjście jednak często spotykałem się z innym rozwiązaniem tej sytuacji i różnymi problemami z tego powodu. Oczywiste jest że w różnych miejscach kwestia wyboru miejsca będzie indywidualna. Jeśli jednak ktoś planuje wesele w Słupsku to zachęcam do sprawdzenia oferty sali na wesele Słupsk - Pod brzozą.

Box sponsorowany

Wymarzona kuchnia. Masz dość topornych, zagracających miejsce kuchennych mebli? Nie lubisz standardowego wyglądu kuchennych sprzętów? Tego całego plastiku? Obłych kształtów? Marzy ci się kuchnia, w której będzie naprawdę dużo miejsca? Kuchnia i meble kuchenne oraz zabudowy z charakterem? Chcesz mieć komfort pracy za każdym razem, gdy coś gotujesz? Jest rozwiązanie. Jeśli interesuje cię wszystko, co wymieniliśmy, to, czego potrzebujesz, to meble kuchenne do zabudowy, bez dwóch zdań. Co najważniejsze, pozwalają schować w sobie sprzęty, których nie chcesz, z różnych powodów, widzieć. Nie dość, że jest to estetyczne rozwiązanie, to na dodatek, kiedy dobrze to rozwiążesz, meble kuchenne Słupsk do zabudowy potrafią być oszczędnością miejsca. Nie wszyscy mają w końcu metraż kuchni jak w amerykańskich programach kulinarnych. Aby wybrać meble kuchenne do zabudowy, najbardziej optymalne do naszych potrzeb, warto rozeznać się w kilku miejscach przed ich wyborem. Na szczęście żyjemy w czasach internetu, co pozwala skorzystać z wyszukiwarki i znaleźć to, czego chcemy w kilka chwil, np. szukając w Słupsku, jedną z fraz jest meble kuchenne Słupsk, gdzie w wynikach możemy przebierać i wybierać, szukając producenta mebli kuchennych wg naszego gustu i naszej kieszeni.

Box sponsorowany

wózki widłowe - Istnieje wiele atrybutów jakie opisują wózki widłowe magazynowe. Specyfikacje produktów najczęściej określa: udźwig, wysokość podnoszenia, rodzaj paliwa (najczęściej jest to diesel bądź benzyna-gaz) oraz dodatkowe funkcje. W Polsce można znaleźć wielu dostawców i producentów wózków widłowych magazynowych specjalizujących się w różnych typach podnośników oraz firm oferujących na sprzedaż wózki widłowe zarówno nowe jak i używane. Dodatkowo firmy te zajmują się nierzadko dystrybucją szerokiego asortymentu części tj.: widły, ogumienie oraz pozycjonery, chwytaki, przesuwy, osłony operatora, daszki, kabiny i obrotnice.

Box sponsorowany

Przewozy międzynarodowe - busy do Holandii Szczecin i Niemiec. Potrzebujesz bezpiecznego transportu busami do Holandii lub Niemiec? Nasza firma specjalizuje się w przewozach pasażerów nowoczesnymi busami do tych właśnie krajów. Posiadamy nowoczesne, w pełni sprawne technicznie busy Słupsk, którymi świadczymy nasze usługi. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi oraz atrakcyjne ceny. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia na przejazdy na terenie Niemiec i Holandii. Nasi klienci mogą liczyć na terminowość i bezpieczny transport bez względu na warunki pogodowe. Zatrudniamy wyłącznie kierowców posiadających odpowiednie kompetencje zawodowe i doświadczenie. Jednocześnie są to osoby sympatyczne i kontaktowe, dzięki którym podróż upływa w przyjemnej atmosferze. Busy Słupsk są w idealnym stanie technicznym i zapewniają podróżnym maksymalny komfort. Godziny wyjazdów oraz dokładne trasy ustalane są na podstawie zapotrzebowania naszych klientów. Z naszej oferty korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy czy instytucje, np. szkoły. Organizujemy przewozy do pracy oraz w celach turystycznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. busy Słupsk to rozwiązanie dla każdego.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania jest jej doskonała trwałość oraz jakość.

Box sponsorowany

akwarium typy. Akwarium to specjalnie skonstruowany sztuczny pojemnik, mający na celu podtrzymywanie zgodności naturalnej i umożliwienie egzystencji organizmom wodnym, które rozwijają się w okolicznościach słodkowodnych albo słonowodnych. Głównie akwarium stosuje się jednak dla aranżacji pomieszczenia lub do korzystania przez wielbicieli ryb i odrębnych istot wodnych, które mają możliwość w nim egzystować. Będąc właścicielem akwarium trzeba zwrócić uwagę na jego elementy wewnętrzne, czyli istoty, jedzenie dla nich, elementy wyposażenia zbiornika i różnorodne uzupełnienia, które ułatwiają np. usuwanie zanieczyszczeń. Akwaria, któreefektownie ozdobimy z pewnością będą służyły pomieszczeniu, w którym zostały usytuowane. Rybki to tak naprawdę zwierzątka domowe, których na nieszczęście nie da się dotykać, ani spędzić z nimi czau podobnie jak. Jednakżde z tej opcji wynika wiele pozytywów, więc jeśli zależy nam na standardzie własnego pokoju, zastanówmy się, czy szklany akwen nie byłby dla tego pomieszczenia idealną propozycją. Akwaria rozróżniać można przede wszystkim na 3 rodzaje, ze względu na ich zastosowanie. Akwarium domowe to takie, które możemy nabyć i które uatrakcyjnia pokój. Mogą być tutaj trzymane ryby słodkowodne i słonowodne, a od nas zależy jakie jedzenie i elementy uzupełniające w zbiorniku ulokujemy. Akwaria badawcze są odpowiednio przystosowane do celów naukowych i raczej nas nie zainteresują. Ostatnim rodzajem są publiczne, prezentowane wszystkim chętnym, które mogą zachęcić odwiedzających do obejrzenia np. nietypowych i niespotykanych organizmów wodnych. Akwarium pogrupować można również ze względu na jego budowę. Większa ich część wykonana została ze szkła, jednakże istnieją również takie metalowe, aluminiowe lub z tworzywa sztucznego. Najbardziej istotne, żeby któraś ścianka była przeźroczysta, byśmy mogli oglądać co ma miejsce w zbiorniku i czy rybki nie pływają na powierzchni.

Darmowe szkolenie

22.07.10

Cześć,
poznaj nowy portal. Skorzystaj z DARMOWEGO szkolenia pt. „Podstawy pozyskiwania dotacji unijnych” !!! - dostępne na portalu www.nauka.poswojsku.pl - wystarczy się zarejestrować na naszym portalu – kliknij i zapisz się na szkolenie: www.nauka.poswojsku.pl Chcesz mieć lepszą pracę ? dowiedzieć się czegoś ciekawego? Skorzystaj z naszych kursów, podnieś własne kwalifikacje, nie pozwól by inni byli mądrzejsi od Ciebie! Gratisowo zdobędziesz wiedzę na temat:

* dotacji unijnych – programów UE w Polsce

czytaj dalej

RSS

Mniejsze zużycie paliwa dzięki ogrzewaniu postojowemu

15.02.13

Warszawa, 13 lutego 2013 – Koszty paliwa stanowią znaczny składnik wszystkich wydatków związanych z użytkowaniem samochodu. Mało kto wie, że zimą można je ograniczyć nawet
o kilkadziesiąt procent. Szczególnie w przypadku jazd na krótkich odcinkach, przy uruchamianiu silnika po długich postojach, czyli mowa o typowej jeździe do i z pracy. Co istotne, nie trzeba wcale zmieniać stylu jazdy – wystarczy zamontować i korzystać z ogrzewania postojowego. Jak to możliwe?
Działanie ogrzewania postojowego

czytaj dalej

RSS

the play for most of nhl 15 coins online and the gam

29.07.15

hut coins for sale Just threw them a lifeline when instead of buy nhl 15 coins and killing the clock with Larry Johnson they kept going to the Dwayne Bowe well and a Damon Huard pass was behind him deflected off the kid and was picked off by the Chargers.. Of the growth comes from youth registration and it because of hard work by local rink managers hockey directors and youth association leadership. Imagine more Sidney Crosby vs.

czytaj dalej

RSS

Jak slogany reklamowe wspierają sprzedaż marki?

22.02.14

Kiedy slogany reklamowe są skuteczne? Jak projektować slogany reklamowe? Kiedy slogan powinien zostać zamieniony?

Skuteczne slogany reklamowe

Na każdym kroku atakują nas slogany reklamowe. Włączamy radio, telewizor i pojawia się spot za spotem. Czytając gazetę szukamy stron bez nagłówka „reklama”. Idąc ulicą każdy skrawek budynku jest skutecznie zasłonięty billboardami i szyldami. Setki, tysiące sloganów wtłaczają się w nasze mózgi.

czytaj dalej

RSS

Jesienne smaki

22.11.11

Jesień to pora roku, która hojnie obdarza nas swoimi skarbami – charakterystycznymi aromatami i kolorami niespotykanymi w innym czasie. Działa na wszystkie zmysły, ma również wpływ na samopoczucie. To, czy będziemy się nią cieszyć, zależy wyłącznie od naszego nastawienia.

czytaj dalej

RSS

W Hiszpanii już ponad 5 mln bezrobotnych

29.01.12

W Hiszpanii było pod koniec grudnia 5 mln 273 tys. 600 osób bezrobotnych, a stopa bezrobocia wyniosła 22,85 proc. - podał w piątek krajowy urząd statystyczny INE. To najwyższe bezrobocie od pierwszego kwartału 1995 roku.

RSS

"Chiny będą zmuszone rozważyć inne inwestycje"

08.08.11

Chiny mają "wszelkie prawo", by domagać się od Stanów Zjednoczonych rozwiązania problemu ich zadłużenia oraz zagwarantowania bezpieczeństwa dolarowych aktywów Chin - oznajmiła w sobotę oficjalna agencja chińska Xinhua w komentarzu. - Chiny będą zmuszone rozważyć inne inwestycje dla swoich rezerw - ostrzegają ekonomiści. Japonia odwrotnie - oświadcza, ze wciąż ufa USA. Zareagowały też inne państwa azjatyckie.

RSS

Car Loans Options In Your Case - How to Search For Vehicle Loans Online

01.06.13

Many of the entrance doors are going to be condemned in their encounter and they're going to only have to preserve for the long term and buying 1 whenever they are able it nevertheless simply the way it is. Commence communicating with folks separately. Cash advance loans, often also known as pay improvements or payday advances, are tiny, limited-name financial products that let borrowers to hide charges right until he or she gets another pay. You have to have government student loan consolidations, and after that confidential education loan consolidations for just one primary reason.

czytaj dalej

RSS

Blogerki w modowym starciu podczas ECCO Walkathonu 2013!

08.09.13

Venila Kostis czy Miss Fereira, wielka modowa bitwa na stylizacje trwa! Zdecyduj sam, która ze znanych blogerek modowych wygra! Rywalizację na „stylowy spacer” można śledzić na Fun Page’u ECCO Walkathonu pod adresem http://on.fb.me/179pQn6. Weź udział w modowym starciu i wygraj cenne nagrody od ECCO, m.in. buty idealne na spacer podczas ECCO Walkathonu 2013.

czytaj dalej

RSS

Mikołaj Dobrodziej

08.12.10

Czy budząc się rano znalazłaś prezent pod poduszką? A może zaskoczył Cię widok butów wypchanych słodyczami? Jeśli myślisz, że już wyrosłaś z mikołajkowych prezentów, czas wyprowadzić Cię z tego błędnego przeświadczenia.
Dla dzieci dzień 6 grudnia to przedsmak nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, a dla Ciebie? Czy jesteś przygotowana na to by obdarować najbliższych i na to by być obdarowaną? Jeśli czujesz, że tegoroczny Mikołaj zaskoczył Cię tak jak zima kierowców, pora zmienić nastawienie, zanim nadejdą Święta.

czytaj dalej

RSS

Rumunia idzie śladem Grecji

08.05.10

Prezydent Rumunii Traian Basescu ogłosił w czwartek, że zamierza wprowadzić od czerwca drastyczne oszczędności w wydatkach publicznych. Wśród reform jest propozycja zmniejszenia o 25 procent zarobków w budżetówce oraz 15-procentowa obniżka emerytur i zasiłków dla bezrobotnych.

RSS

znalezionych: 4002, strona 1 z 267
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Informacjenajnowsza i najbardziej aktualna książka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD, zawarte są w niej wszystkie 16 województwa, bazy firm i osób prywatnych, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane i kodowane (czyli otwarte - z mozliwością edycji, lub zamkniete - bez możliwości edycji, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i numery telefonów osób prywatnych. Nasza książka telefoniczna, jest unikalnym i jedynym wydawnictwem obejmującym cała Polskę, czyli zawierającym wszystkie 16 województw, ale oczywiście można nabyć tylko 1 województwo, lub inny interesujący nas wycinek z bazy danych, np. 1 miasto.


Menu witryny