OPENMailing.pl – darmowy, funkcjonalny, intuicyjny system do wysyłki e-mailingów reklamowych

22.07.12

Informacja Prasowa
18 lipca 2012

OPENMailing.pl – darmowy, funkcjonalny, intuicyjny system do wysyłki e-mailingów reklamowych

Na rynku pojawił się zupełnie darmowy system do wysyłki e-mailingów reklamowych opierający się na algorytmach sztucznej inteligencji, a co za tym idzie niwelujący problemy z używaniem funkcji systemu. System składa się z 3 modułów: modułu zarządzania adresami e-mailowymi, modułu zarządzania kampaniami e-mailowymi oraz modułu statystyk.

czytaj dalej

RSS

Powitaj lato z Magnolia Park!

01.07.11

Wakacje w mieście? Oczywiście! Nie trzeba szukać daleko, by odnaleźć miejsce idealne na letnie eskapady. W sobotę, 2 lipca wrocławskie centrum handlowe Magnolia Park zaprasza na inaugurację sezonu letniego na Piazzy, promenadzie przed głównym wejściem do galerii. Energetyzująca muzyka, wygodne leżaki, dziewczyny w bikini oraz imponująca fontanna czekają na wszystkich spragnionych letniego relaksu.

czytaj dalej

RSS

Paczkomaty InPost rewolucjonizują szybkość i wygodę napraw gwarancyjnych firmy Samsung

15.04.13

Paczkomaty InPost rozpoczęły stałą obsługę logistyczną napraw gwarancyjnych sprzętu firmy Samsung. To modelowy przykład realizacji logistyki odwróconej, dzięki której rośnie satysfakcja Klientów firmy Samsung.

Paczkomaty InPost wprowadziły funkcję logistyki odwróconej jako pierwsze w Polsce. Od listopada 2012 r. obsługują logistycznie naprawy gwarancyjne i poza gwarancyjne produktów firmy Samsung. Po udanym pilotażu na wybranym asortymencie, Paczkomaty InPost i firma Samsung planują rozszerzyć owocną współpracę.

czytaj dalej

RSS

Ciesz się z kredytu we frankach

01.05.10

Choć Polacy coraz częściej biorą kredyty w euro, to jednak ci zadłużeni we frankach szwajcarskich będą mieli przez najbliższy rok więcej powodów do radości - wskazuje "Puls Biznesu". Rata takiego kredytu będzie stabilna albo nawet trochę niższa niż obecnie. Kredytobiorcy w euro muszą przygotować się na wzrost rat.

RSS

Box sponsorowany

Sala na wesele Słupsk. Zdarzają się nam wesela na które przyjeżdża wielu gości z dalszej okolicy. Często musimy zorganizować nocleg dla tych gości. W takiej sytuacji idealnym miejscem na organizację wesela, jako imprezy okolicznościowej która musi wykorzystać salę na wesele w Słupsku, czy okolicy, może być hotel, lub inne miejsce z miejscami noclegowymi. Da to możliwość noclegi dla gości z dalszej okolicy bez potrzeby martwienia się o dowóz na miejsce noclegu. Jest to bardzo komfortowe zarówno dla osób organizujących wesele jak też dla gości i po zabawie na sali na wesele, czy inaczej mówiąc sali weselnej, kładą się oni spać, zresztą też od razu wykorzystujemy salę na wesele Słupsk, jako miejsce poprawin bo i tak z wesela wszystko zostaje .... Coraz częściej zdarzają się wesela na w których biorą udział goście z różnych miejsc Polski. W niektórych przypadkach może to dostarczać kłopotów ze względu na potrzebę komfortowego noclegu. Jeśli jednak zorganizujemy wesele w hotelu, czy sali na wesele Słupsk z dodatkowymi miejscami do spania, ten problem mamy z głowy. Jest to bardzo komfortowe wyjście dla wszystkich. Każdy może zadbać o siebie nie robiąc przy okazji problemu innym. Problem który w innych okolicznościach mógł by być kłopotliwy z powodu wynajmowania i rezerwacji noclegów, a także kwestii dojazdu z miejsca noclegu i powrotu w nocy, w tej sytuacji najzwyczajniej znika, kto jest zmęczony kładzie się spać, czy odpocząć. Jest to dość oczywiste wyjście jednak często spotykałem się z innym rozwiązaniem tej sytuacji i różnymi problemami z tego powodu. Oczywiste jest że w różnych miejscach kwestia wyboru miejsca będzie indywidualna. Jeśli jednak ktoś planuje wesele w Słupsku to zachęcam do sprawdzenia oferty sali na wesele Słupsk - Pod brzozą.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania jest jej doskonała trwałość oraz jakość.

Box sponsorowany

Wymarzona kuchnia. Masz dość topornych, zagracających miejsce kuchennych mebli? Nie lubisz standardowego wyglądu kuchennych sprzętów? Tego całego plastiku? Obłych kształtów? Marzy ci się kuchnia, w której będzie naprawdę dużo miejsca? Kuchnia i meble kuchenne oraz zabudowy z charakterem? Chcesz mieć komfort pracy za każdym razem, gdy coś gotujesz? Jest rozwiązanie. Jeśli interesuje cię wszystko, co wymieniliśmy, to, czego potrzebujesz, to meble kuchenne do zabudowy, bez dwóch zdań. Co najważniejsze, pozwalają schować w sobie sprzęty, których nie chcesz, z różnych powodów, widzieć. Nie dość, że jest to estetyczne rozwiązanie, to na dodatek, kiedy dobrze to rozwiążesz, meble kuchenne Słupsk do zabudowy potrafią być oszczędnością miejsca. Nie wszyscy mają w końcu metraż kuchni jak w amerykańskich programach kulinarnych. Aby wybrać meble kuchenne do zabudowy, najbardziej optymalne do naszych potrzeb, warto rozeznać się w kilku miejscach przed ich wyborem. Na szczęście żyjemy w czasach internetu, co pozwala skorzystać z wyszukiwarki i znaleźć to, czego chcemy w kilka chwil, np. szukając w Słupsku, jedną z fraz jest meble kuchenne Słupsk, gdzie w wynikach możemy przebierać i wybierać, szukając producenta mebli kuchennych wg naszego gustu i naszej kieszeni.

Box sponsorowany

Przewozy międzynarodowe - busy do Holandii Szczecin i Niemiec. Potrzebujesz bezpiecznego transportu busami do Holandii lub Niemiec? Nasza firma specjalizuje się w przewozach pasażerów nowoczesnymi busami do tych właśnie krajów. Posiadamy nowoczesne, w pełni sprawne technicznie busy Słupsk, którymi świadczymy nasze usługi. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi oraz atrakcyjne ceny. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia na przejazdy na terenie Niemiec i Holandii. Nasi klienci mogą liczyć na terminowość i bezpieczny transport bez względu na warunki pogodowe. Zatrudniamy wyłącznie kierowców posiadających odpowiednie kompetencje zawodowe i doświadczenie. Jednocześnie są to osoby sympatyczne i kontaktowe, dzięki którym podróż upływa w przyjemnej atmosferze. Busy Słupsk są w idealnym stanie technicznym i zapewniają podróżnym maksymalny komfort. Godziny wyjazdów oraz dokładne trasy ustalane są na podstawie zapotrzebowania naszych klientów. Z naszej oferty korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy czy instytucje, np. szkoły. Organizujemy przewozy do pracy oraz w celach turystycznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. busy Słupsk to rozwiązanie dla każdego.

Box sponsorowany

wózki widłowe - Istnieje wiele atrybutów jakie opisują wózki widłowe magazynowe. Specyfikacje produktów najczęściej określa: udźwig, wysokość podnoszenia, rodzaj paliwa (najczęściej jest to diesel bądź benzyna-gaz) oraz dodatkowe funkcje. W Polsce można znaleźć wielu dostawców i producentów wózków widłowych magazynowych specjalizujących się w różnych typach podnośników oraz firm oferujących na sprzedaż wózki widłowe zarówno nowe jak i używane. Dodatkowo firmy te zajmują się nierzadko dystrybucją szerokiego asortymentu części tj.: widły, ogumienie oraz pozycjonery, chwytaki, przesuwy, osłony operatora, daszki, kabiny i obrotnice.

Box sponsorowany

akwarium typy. Akwarium to specjalnie skonstruowany sztuczny pojemnik, mający na celu podtrzymywanie zgodności naturalnej i umożliwienie egzystencji organizmom wodnym, które rozwijają się w okolicznościach słodkowodnych albo słonowodnych. Głównie akwarium stosuje się jednak dla aranżacji pomieszczenia lub do korzystania przez wielbicieli ryb i odrębnych istot wodnych, które mają możliwość w nim egzystować. Będąc właścicielem akwarium trzeba zwrócić uwagę na jego elementy wewnętrzne, czyli istoty, jedzenie dla nich, elementy wyposażenia zbiornika i różnorodne uzupełnienia, które ułatwiają np. usuwanie zanieczyszczeń. Akwaria, któreefektownie ozdobimy z pewnością będą służyły pomieszczeniu, w którym zostały usytuowane. Rybki to tak naprawdę zwierzątka domowe, których na nieszczęście nie da się dotykać, ani spędzić z nimi czau podobnie jak. Jednakżde z tej opcji wynika wiele pozytywów, więc jeśli zależy nam na standardzie własnego pokoju, zastanówmy się, czy szklany akwen nie byłby dla tego pomieszczenia idealną propozycją. Akwaria rozróżniać można przede wszystkim na 3 rodzaje, ze względu na ich zastosowanie. Akwarium domowe to takie, które możemy nabyć i które uatrakcyjnia pokój. Mogą być tutaj trzymane ryby słodkowodne i słonowodne, a od nas zależy jakie jedzenie i elementy uzupełniające w zbiorniku ulokujemy. Akwaria badawcze są odpowiednio przystosowane do celów naukowych i raczej nas nie zainteresują. Ostatnim rodzajem są publiczne, prezentowane wszystkim chętnym, które mogą zachęcić odwiedzających do obejrzenia np. nietypowych i niespotykanych organizmów wodnych. Akwarium pogrupować można również ze względu na jego budowę. Większa ich część wykonana została ze szkła, jednakże istnieją również takie metalowe, aluminiowe lub z tworzywa sztucznego. Najbardziej istotne, żeby któraś ścianka była przeźroczysta, byśmy mogli oglądać co ma miejsce w zbiorniku i czy rybki nie pływają na powierzchni.

Złote żniwa dla złomiarzy

29.01.12

Stare rury, rynny, balustrady, krany czy wanny - to pozornie niepotrzebne śmieci. Ale można na nich nieźle zarobić. Zwłaszcza, że ceny złomu właśnie poszły w górę. Zorientowani mówią, że są rekordowe.

RSS

Wróblewski nowym naczelnym "Rz"

29.10.11

Tomasz Wróblewski został nowym redaktorem naczelnym "Rzeczpospolitej". Zastąpił na tym stanowisku Pawła Lisickiego. Wróblewski był do tej pory wiceprezesem Presspubliki odpowiedzialnym za sprawy wydawnicze. Wcześniej był m.in. redaktorem naczelnym "Dziennika Gazety Prawnej".

RSS

Stępień: Wątpliwości ws. OFE zbyt dużo

01.04.11

W piątek o 13 były prezes Trybunału Konstytucyjnego Jerzy Stepień zostanie przyjęty przez prezydenta Bronisława Komorowskiego. Temat rozmowy to uchwalona przez parlament ustawa o zmianach w systemie emerytalnym. - Będę go namawiał do zamówienia pogłębionych ekspertyz - mówi w Poranku TVN24 Jerzy Stepień.

RSS

Świąteczne prezenty kup w internecie – będzie szybciej i wygodniej, a dodatkowo zaoszczędzisz na kosztach przesyłki.

22.11.13

W NEO24.PL możesz wybierać z bogatej oferty ponad 40 tys. produktów

czytaj dalej

RSS

Balcerowicz polskim faworytem na stanowisko szefa MFW

22.05.11

Prof. Leszek Balcerowicz w ścisłym gronie faworytów w walce o schedę po aresztowanym szefie MFW. Dostał propozycję kandydowania od premiera i się zgodził - dowiedziały się "Fakty" TVN. Według b. premiera Jana Krzysztofa Bieleckiego, kandydatów "wagi ciężkiej" z Polski jest dwóch - Marek Belka i Balcerowicz właśnie. Jednak - w jego opinii - obaj bez szans w starciu z kandydatami z Europy Zachodniej.

RSS

20 miliardów euro z lichwy

22.09.10

20 miliardów euro rocznie - co najmniej na taką kwotę szacuje się obroty włoskich lichwiarzy. W ciągu tego okresu ok. 600 tys. osób padło ofiarami lichwy w Italii - donosi Stowarzyszenie Przedsiębiorców (Confesercenti) w swoim raporcie.

RSS

I think the way that we were able to get after Seattle

15.08.14

Josh Gorges stay in Montreal may be coming to an end. According to TSN Hockey Insider Bob McKenzie, the defencemans name has been involved in trade discussions by the Canadiens. McKenzie adds that the Toronto Maple Leafs made a pitch to their rival club but no Canadian team is on the list of 15 clubs to which Gorges would accept a trade. Gorges scored one goal and added 13 assists in 66 games with the Canadiens in 2013-14. He had two assists and an even rating in 17 playoff games. In 560 career NHL games with the San Jose Sharks and Canadiens, Gorges has scored 14 goals and 98 points.

czytaj dalej

RSS

The latest color of the upper Obscure enhance the overall

22.01.16

Adidas and Puma Falcon Powercat, at the foot of the appearance frequency Ignitus 3 roundabout three generations without a lot, hit the door feeling. "Lovemaking." Feeling put it, the details quite place., concept Adidas Superstar Femme crazyquick actually come from the new TF outsole give my rapid reaction force.

czytaj dalej

RSS

Nowa stacja pomiarowa gazu w Sworzycach

29.08.11

W Sworzycach w gminie Końskie otwarto nowoczesną stację pomiarową gazu. Koszt inwestycji wyniósł 3 miliony złotych. Stacja służyć będzie do pomiaru gazu ziemnego przepływającego pomiędzy systemami gazowymi należącymi do Karpackiej Spółki Gazownictwa w Tarnowie i Mazowieckiej Spółki Gazownictwa w Warszawie.

czytaj dalej

RSS

Dlaczego outsourcing IT się opłaca?

22.04.11

Co to jest outsourcing IT?

czytaj dalej

RSS

Noble Bank po raz trzeci z rzędu zwycięzcą ratingu private banking Forbes

01.02.15

29 stycznia 2015 r. - Noble Bank, pionier rynku private banking w Polsce, już po raz trzeci z rzędu został wyróżniony najwyższą 5-gwiazdkową notą w prestiżowym ratingu przygotowanym przez magazyn Forbes, zajmując czołowe miejsce w rywalizacji kilkunastu banków. Rating Forbes to jedyne na polskim rynku tak kompleksowe porównanie oferty finansowej dla najzamożniejszych Klientów. Na ocenę składa się szczegółowa analiza produktów oraz usług, ze szczególnym naciskiem na ofertę inwestycyjną, a także usługi dodatkowe i innowacje.

czytaj dalej

RSS

znalezionych: 4002, strona 1 z 267
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Informacjenajnowsza i najbardziej aktualna książka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD, zawarte są w niej wszystkie 16 województwa, bazy firm i osób prywatnych, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane i kodowane (czyli otwarte - z mozliwością edycji, lub zamkniete - bez możliwości edycji, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i numery telefonów osób prywatnych. Nasza książka telefoniczna, jest unikalnym i jedynym wydawnictwem obejmującym cała Polskę, czyli zawierającym wszystkie 16 województw, ale oczywiście można nabyć tylko 1 województwo, lub inny interesujący nas wycinek z bazy danych, np. 1 miasto.


Menu witryny